Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
122Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
5.0
KP
DS
DS/7246.759
245Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/2472.4041.269
335Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/2472.4035.958
426Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DSDS/7234.177
525Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7232.506
639Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24728.255
730Lidia Gapińska
Rafał Milinkiewicz
2.0
1.0
WPWP/2472.4026.565
837Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
1.5
WPWP/2472.4025.994
928Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.5
DSDS/7224.623
1024Jan Kulczycki
Bronisław Tabisz
2.0
4.0
DSDS/7222.132
118Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6719.912
122Bogdan Nowakowski
Elżbieta Lis
4.0
1.5
DSDS/33618.892
1318Marian Szymonowicz
Włodzimierz Szczepanik
11.0
11.0
DSDS/6718.832
1440Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/2472.4018.602
1543Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/2472.4018.332
1611Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6718.101
173Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DSDS/33616.971
1821Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7215.671
1910Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/6715.141
2031Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/2472.4014.881
2132Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24713.491
2212Kacper Błasiak
Arkadiusz Poziemski
1.0
2.5
DSDS/6712.481
237Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6710.661
2415Bohdan Mazur
Piotr Kulesza
13.0
7.0
DSDS/6710.23
251Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/3364.55
2633Piotr Czarnecki
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/2472.400.57
2714Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/67-0.70
2842Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.40-1.76
2913Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/67-2.05
306Zbigniew Skórecki
Tadeusz Janeczek
3.0
3.0
DSDS/336-2.71
3144Włodzimierz Robak
Jerzy Stefanowski
3.0
4.0
WPWP/2472.40-10.22
324Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/336-11.79
3329Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/247-17.60
3423Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/72-19.09
3517Zbigniew Sosna
Anna Jankowska
4.0
3.0
DSDS/67-21.11
369Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/67-24.68
375Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DSDS/336-25.91
3836Elżbieta Kamińska
Sławomir Tomaszewski
0.5
2.0
WPWP/2472.40-29.79
3938Maria Pelant
Ryszard Maćkowiak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-36.19
4034Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2472.40-44.67
4119Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-46.74
4220Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/72-48.97
4341Maria Błaszczyk
Krystyna Brzezińska
0.0
0.0
NZWP/247-51.26
4416Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/67-56.81
4527Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/72-61.05

Statystyka ośrodków...