Turniej na maksy

Czwartek, 19 lipca 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
184Wacław Owca
Adam Waśko
2.5
5.0
MPMP/4574.2912
267Wacław Gąssowski
Marcin Wilczyński
12.0
5.0
MPMP/4061.9212
374Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4061.8811
49Arkadiusz Woźniak
Krzysztof Ziewacz
4.0
5.0
MA
MP
KP/4161.7910
52Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/9461.6310
658Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4060.469
754Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
2.5
3.0
WM
MA
MA/8859.009
827Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPKP/4158.638
925Piotr Wowkonowicz
Piotr Wróblewski
11.0
2.0
WP
MA
KP/4158.528
1010Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MAKP/4157.907
1177Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4557.126
128Eugeniusz Szczepański
Radosław Król
9.0
7.0
LBKP/4156.976
1338Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
2.5
1.5
OPKP/4156.755
1476Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/4056.635
1579Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4556.604
161Adam Bąk
Andrzej Hołówko
2.0
1.0
DSDS/9456.243
1734Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
0.0
0.0
KP/4156.183
1845Marian Nieznański
Bartosz Gajewski
7.0
4.0
LBLB/12756.083
1939Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.0
4.0
KPKP/4154.533
2048Kazimierz Głowacki
Sławomir Grędziński
2.5
7.0
MA
WM
MA/8854.273
2123Andrzej Bilński
Eugeniusz Seichter
0.0
11.0
DS
KP
KP/4154.032
2261Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4053.912
2342Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12753.822
2411Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAKP/4153.572
2565Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
9.0
4.0
MPMP/4053.092
2668Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4052.992
2781Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.5
0.5
MPMP/4552.872
2833Renata Lange
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
KP/4152.752
2913Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MAKP/4152.702
3052Andrzej Niewiadomski
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MAMA/8852.562
3175Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4052.541
3249Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MAMA/8852.261
3357Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4052.111
3451Jerzy Pałysa
Bogdan Jaskulski
1.5
4.0
MAMA/8851.801
3563Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MPMP/4051.571
3662Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/4051.481
3747Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8851.471
3835Anita Michnowska
Ewa Rosikoń
0.0
0.0
MA
SL
KP/4151.321
3915Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDKP/4150.811
4024Piotr Kowalewski
Jacek Kowalewski
0.5
2.0
PM
MA
KP/4150.631
4144Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LBLB/12749.95
4216Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.0
SLKP/4149.90
4371Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.5
MPMP/4049.67
4430Ewa Łukowska
Waldemar Gałek
2.0
4.0
MA
LD
KP/4149.65
4540Bogusław Chomentowski
Jerzy Karwacki
5.0
3.0
MA
LU
KP/4149.60
4656Wojciech Palmowski
Kazimierz Dobrzyniecki
9.0
5.0
MAMA/8849.50
4743Czesław Szymański
Mirosław Jedynak
3.0
2.5
LBLB/12749.33
486Józef Sławenta
Joanna Kokot
5.0
2.0
DSDS/9449.33
4917Sylwia Szczepańska
Tomasz Woźniak
0.5
5.0
KPKP/4148.95
5029Hanna Kulikowska
Wiesław Kulikowski
1.0
1.5
WPKP/4148.62
5136Marek Matusiak
Krzysztof Gliński
0.0
0.0
MAKP/4148.09
5259Małgorzata Praszałowicz
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4047.76
5319Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
4.0
WPKP/4147.74
5431Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMKP/4147.69
5521Zbigniew Sowiński
Jarosłąw Stachowiak
0.0
0.0
KPKP/4147.32
5626Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MAKP/4146.26
5773Ryszard Cieślik
Józef Barczyk
3.0
7.0
MPMP/4046.16
5870Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4046.02
595Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSDS/9445.91
6072Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4045.82
6112Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
0.0
1.5
MA
KP
KP/4145.66
6253Janusz Krzykowski
Witold Moreń
0.5
0.0
MAMA/8845.17
6350Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8844.08
647Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPKP/4143.99
6514Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
KP/4143.37
6660Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4043.31
6722Magdalena Głombińska
Jerzy Uscki
2.5
1.5
MA
WM
KP/4143.24
6882Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4542.52
6966Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4042.32
7018Marzena Pancewicz
Wanda Nowicka
0.0
0.5
KPKP/4141.84
7146Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12740.82
7232Mirosłąwa Ellman
Hanna Kempka
0.0
0.0
KP/4140.61
7337Renata Lachowska
Witold Lachowski
0.0
0.0
KP/4140.40
7428Joanna Piskorska-Bejma
Dominik Zawada
0.0
1.0
 
MP
KP/4140.39
7555Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8839.87
763Zdzisław Biernat
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/9436.91
7769Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4036.72
7880Agata Szeligowska
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4535.22
7964Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MPMP/4033.65
8078Jan Jagielski
Robert Wasyliw
0.0
0.0
MPMP/4531.36

Statystyka ośrodków...