Turniej na maksy

Środa, 18 lipca 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1113Andrzej Pietrkiewicz
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24464.3619
221Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAKP/4164.0319
3135Robert Włodkowski
Jan Włodkowski
5.0
7.0
WPWP/25263.1218
474Jacek Znamirowski
Roman Opaliński
15.0
18.0
PKPK/11862.8118
597Robert Przybyło
Tomasz Bajorek
7.0
9.0
PKPK/118-0.5462.4217
689Leokadia Weryńska-Leja
Jan Worek
1.0
1.5
PKPK/11860.9216
77Janusz Kopras
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WPKP/4160.6616
862Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
12.0
MPMP/4060.5515
963Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4060.0415
10102Jerzy Góralczyk
Przemysław Iwoński
5.0
2.5
PKPK/11859.9014
1124Kazimierz Namysł
Wiesław Gorczewski
3.0
2.5
KPKP/4159.5814
1266Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4059.5413
1386Jakub Zawada
Przemysław Zawada
7.0
19.0
PK
MA
PK/11858.6813
141Piotr Kowalewski
Bogusław Chomentowski
0.5
5.0
PM
MA
KP/4158.3812
1530Jerzy Uscki
Krzysztof Gliński
1.5
0.0
WM
MA
KP/4157.8412
16139Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25257.7511
17120Piotr Portala
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24457.5911
1818Eugeniusz Seichter
Jacek Kowalewski
11.0
2.0
KP
MA
KP/4157.4810
1952Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
3.0
MPMP/4057.2710
2041Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4057.229
21131Szymon Graś
Maria Niklaus
1.0
0.5
WPWP/24457.079
2271Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4056.808
2387Hieronim Furman
Waldemar Kaszuba
9.0
3.0
PKPK/11856.458
2484Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
2.5
2.5
PKPK/11856.407
25130Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24456.387
26122Marcin Woźniak
Sławomir Piechocki
9.0
9.0
WP
LB
WP/24456.116
2778Marian Górecki
Dariusz Kulpiński
5.0
9.0
PKPK/11855.786
28115Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/24455.695
2977Tadeusz Przybyło
Jerzy Puchała
9.0
5.0
PKPK/11855.665
3075Tomasz Twaróg
Eugeniusz Strzyż
4.0
5.0
MP
PK
PK/11855.544
3117Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MAKP/4155.514
3268Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4055.494
3311Sylwia Szczepańska
Andrzej Wojnowski
0.5
2.5
KPKP/4154.894
3435Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4054.864
3533Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
7.0
9.0
LBKP/4154.634
3699Tadeusz Dańczak
Stanisław Cisek
1.0
5.0
PKPK/11854.404
37124Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24454.284
3814Anita Michnowska
Ewa Rosikoń
0.0
0.0
MA
SL
KP/4154.224
3949Aleksander Jezioro
Grzegorz Superson
21.0
11.0
MPMP/4054.183
4042Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/4054.173
4159Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4053.813
42140Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
5.0
5.0
WPWP/25253.783
4357Maciej Kędzierski
Przemysław Picheta
3.0
4.0
MPMP/4053.463
44117Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24453.453
4510Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.0
SLKP/4153.403
4620Aleksander Czarnecki
Leszek Kawski
1.5
9.0
KPKP/4153.343
47107Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24452.843
4872Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4052.673
49108Jerzy Nowak
Marek Szukała
13.0
19.0
WPWP/24452.663
50125Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24452.602
513Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
2.5
1.5
OPKP/4152.352
52133Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24452.282
5338Rafał Skalny
Dominik Rajtar
0.5
2.0
MPMP/4052.262
54119Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24451.982
55109Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24451.712
56103Włodzimierz Kwiatkowski
Jan Sibilski
12.0
5.0
WPWP/24451.662
5750Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4051.442
5895Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11851.422
59106Jerzy Bajka
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WPWP/24451.392
60144Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25251.182
6198Jan Sączawa
Andrzej Byzdra
4.0
7.0
PKPK/11851.161
62138Ryszard Sawicki
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/25251.091
63123Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.0
0.0
WPWP/24451.001
64104Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24450.971
6512Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
KP/4150.791
6625Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
0.0
0.0
KP/4150.771
6767Tomasz Stryszawski
Grzegorz Gawron
9.0
12.0
MPMP/4050.711
68137Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25250.411
6919Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPKP/4150.411
70114Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WPWP/24450.311
71110Jan Borychowski
Edward Niewierowski
13.0
11.0
WPWP/24450.301
72127Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24450.16
7382Tadeusz Szemraj
Stanisław Sadło
5.0
5.0
PKPK/11850.16
7470Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4050.14
7528Renata Lange
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
KP/4149.93
7669Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4049.91
7715Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.0
4.0
KPKP/4149.84
782Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMKP/4149.73
7936Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4049.66
8094Bogusław Surowiec
Henryk Piasecki
5.0
3.0
PKPK/11849.60
8188Jerzy Rybarski
Tomasz Jędrzejek
2.5
4.0
PKPK/11849.58
8291Marek Pietraszek
Bolesław Smorąg
18.0
5.0
PKPK/11849.55
8393Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
4.0
PKPK/11849.47
8447Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4049.36
85116Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WPWP/24449.35
8651Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MPMP/4049.19
8765Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4049.14
8822Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPKP/4149.10
8916Magdalena Głombińska
Marek Surmiak
2.5
5.0
MA
MP
KP/4149.08
9031Jerzy Karwacki
Piotr Wróblewski
3.0
2.0
LU
MA
KP/4148.99
91136Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/25248.85
9260Mirosław Kołton
Jacek Brózda
9.0
4.0
MPMP/4048.79
9343Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4048.76
945Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
0.5
0.0
KPKP/4148.52
95143Adam Piszczek
Andrzej Malenta
2.0
5.0
WPWP/25248.48
96126Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24448.14
978Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPKP/4148.06
98118Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24448.01
994Iwona Wróblewska
Piotr Wowkonowicz
1.5
11.0
MA
WP
KP/4147.79
10044Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MPMP/4047.79
10140Barbara Batkiewicz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4047.71
10261Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
1.0
MPMP/4047.56
10348Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4047.49
10423Hanna Kulikowska
Wiesław Kulikowski
1.0
1.5
WPKP/4147.35
10555Adam Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4045.92
10629Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDKP/4145.80
10732Ewa Łukowska
Waldemar Gałek
2.0
4.0
MA
LD
KP/4145.67
10854Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4045.54
10937Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4045.33
11053Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4044.48
11190Andrzej Dec
Jadwiga Żulińska
0.0
1.5
PKPK/11844.40
11256Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4044.12
11334Mirosława Ellman
Hanna Kempka
0.0
0.0
KP/4143.81
114129Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/24443.80
11596Hanna Łazarska
Janina Maślanka
4.0
1.0
PKPK/11843.78
11673Jerzy Paja
Leszek Jarosz
7.0
4.0
PKPK/11843.73
11780Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PKPK/11843.51
11883Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
7.0
12.0
MP
PK
PK/11843.50
11985Józef Wrona
Wincenty Chmiel
5.0
5.0
PKPK/11843.12
12081Janusz Słonina
Tadeusz Marut
0.0
0.0
PKPK/11842.90
121132Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZWP/24442.55
12264Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4042.32
12358Jerzy Batko
Marian Nanke
5.0
5.0
MPMP/4042.24
12476Leszek Garbacik
Zdzisaw Lech
5.0
0.0
PK
NZ
PK/11842.09
12545Paweł Barczyk
Piotr Szela
0.5
0.0
MPMP/4042.02
126142Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25241.83
127101Mieczysław Sipowicz
Jan Rusin
5.0
5.0
PKPK/11841.83
128105Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24441.26
1299Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MAKP/4141.21
130111Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24440.88
13146Janusz Natorski
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4040.61
132128Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24439.94
13327Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MAKP/4139.76
13426Joanna Piskorska-Bejma
Dominik Zawada
0.0
1.0
 
MP
KP/4138.99
13539Wit Klapper
Wacław Gąssowski
21.0
12.0
SL
MP
MP/4038.22
13679Bogusław Nidecki
Bogusław Kruczek
5.0
11.0
PKPK/11838.06
13792Jan Porada
Zbigniew Czarnecki
5.0
3.0
PKPK/11836.65
138112Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24436.63
139121Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24436.48
1406Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
0.0
1.5
MA
KP
KP/4135.79
141141Stefan Samól
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25233.53
14213Renata Lachowska
Witold Lachowski
0.0
0.0
KP/4132.29

Statystyka ośrodków...