Turniej na maksy

Wtorek, 17 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KPKP/4169.9312
215Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29864.0212
336Eugeniusz Szczepański
Radosław Król
9.0
7.0
LBKP/4162.2511
49Zdzisław Klimczak
Andrzej Augustyniak
4.0
5.0
DSDS/13662.1010
510Janusz Czerniawski
Józef Wiese
4.0
5.0
DSDS/13661.7910
631Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
5.0
2.5
DSDS/29860.829
777Maciej Masłowski
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/25459.728
839Witold Świdziński
Kazimierz Namysł
3.0
3.0
KPKP/4159.598
917Jerzy Gładysz
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/29859.267
1025Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29858.557
1159Eugeniusz Seichter
Arkadiusz Woźniak
11.0
4.0
KP
MA
KP/4158.076
1266Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/25457.975
1370Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/25457.905
1452Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
0.0
0.0
KP/4157.404
1537Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
4.0
WPKP/4157.384
161Jan Pawlikaniec
Konstanty Pawlikaniec
5.0
3.0
DSDS/13656.773
1738Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPKP/4156.703
1863Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.0
4.0
KPKP/4156.433
1918Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29855.853
2051Marek Śliwka
Janusz Kuśmierczyk
1.5
2.5
OPKP/4155.532
212Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DSDS/13654.682
2249Renata Lange
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
KP/4154.472
2311Wiktor Mieszczanowicz
Edward Szafraniec
3.0
11.0
DSDS/13654.442
2467Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
1.0
WPWP/25453.882
256Aleksander Gos
Kajetan Marcinkowski
0.5
0.0
DS
DS/13653.722
2621Samuel Bałdysz
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/29853.702
2769Zdzisław Wawrzyniak
Jerzy Rodziewicz
3.0
5.0
WPWP/25453.582
2822Janusz Drozdowski
Sławomir Zagórski
12.0
2.5
DSDS/29853.442
2950Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MAKP/4153.352
3014Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.5
DSDS/29852.191
3140Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MAKP/4151.971
3248Piotr Wowkonowicz
Jacek Kowalewski
11.0
2.0
WP
MA
KP/4151.401
3375Anna Spyszkiewicz
Bartosz Kaczmarek
0.5
3.0
WPWP/25451.401
3420Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/29851.371
3558Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPKP/4151.301
3646Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.0
SLKP/4151.061
3716Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29850.901
3878Ryszard Białkiewicz
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
1.5
WPWP/25450.411
3929Marek Bałdysz
Andrzej Suchodolski
13.0
4.0
DSDS/29849.41
4043Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
0.5
0.0
KPKP/4149.26
414Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DSDS/13649.23
4257Hanna Kulikowska
Wiesław Kulikowski
1.0
1.5
WPKP/4149.23
4360Jerzy Karwacki
Piotr Wróblewski
3.0
2.0
LU
MA
KP/4148.85
4453Marek Matusiak
Krzysztof Gliński
0.0
0.0
MAKP/4148.80
4574Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/2540.3748.62
4676Stefan Sytlak
Stefan Warkowski
0.5
2.0
WPWP/25448.16
4762Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
KP/4147.80
4871Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/25447.28
4923Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29846.36
5019Henryk Nowiński
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/29846.22
515Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13645.88
5265Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/254-0.5645.65
5345Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMKP/4145.58
5435Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAKP/4145.30
5524Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29845.22
5630Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29844.92
5744Renata Lachowska
Witold Lachowski
0.0
0.0
KP/4144.50
5861Magdalena Głombińska
Bogusław Chomentowski
2.5
5.0
MAKP/4144.36
5954Joanna Piskorska-Bejma
Dominik Zawada
0.0
1.0

MP
KP/4144.21
6072Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/2540.3743.89
6173Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25443.75
6226Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/29843.49
6328Stanisław Turek
Henryk Miszkowski
3.0
4.0
DSDS/29843.22
6455Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MAKP/4143.21
6541Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDKP/4143.05
6627Barbara Radomska
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/29842.39
6747Ewa Łukowska
Waldemar Gałek
2.0
4.0
MA
LD
KP/4140.05
687Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
0.0
0.0
DS/13639.39
693Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DSDS/13639.08
7042Jerzy Uscki
Piotr Kowalewski
1.5
0.5
WM
PM
KP/4138.94
7168Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
1.5
WPWP/25437.98
7264Anita Michnowska
Ewa Rosikoń
0.0
0.0
MA
SL
KP/4137.29
7333Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
0.0
1.5
MA
KP
KP/4133.05
748Stanisław Gołdyn
Bogdan Sadowski
1.5
1.0
DSDS/13632.43
7513Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
0.5
DSDS/29829.38

Statystyka ośrodków...