Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 12 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
144Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30849.529
232Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WPWP/2472.4044.079
321Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24743.978
448Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/30843.517
516Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/7234.366
638Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4033.626
728Henryk Duszyński
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.4033.035
811Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7230.154
913Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/7228.353
1035Waldemar Nowak
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPWP/2472.4027.073
1141Marek Żakowicz
Eugeniusz Kozak
12.0
1.5
ZPZP/30822.842
1223Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2472.4021.352
132Jerzy Romańczyk
Elżbieta Lis
5.0
1.5
DSDS/33621.282
1426Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/2472.4020.522
1522Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
4.0
WPWP/2472.4018.172
163Wacław Rój
Paweł Ziemak
1.5
0.0
DS
NZ
DS/33618.092
1743Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/30816.171
186Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/33615.911
1915Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DSDS/7215.491
207Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DSDS/33614.451
219Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7213.971
224Radosław Surowiak
Bogdan Nowakowski
4.0
4.0
DSDS/33613.811
2336Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2472.4013.081
2419Janusz Kopras
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24712.001
251Halina Pietrzykowska
Marcin Rój
3.0
2.0
DSDS/3364.80
2629Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/2472.403.66
2720Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
1.0
WPWP/2472.400.05
2831Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/2472.40-3.37
2939Justyna Łaniewska
Andrzej Dymek
2.0
4.0
WPWP/247-10.92
3017Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-11.39
3137Piotr Biderman
Edward Chojnacki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-16.30
3214Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DSDS/72-20.38
3310Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.5
DSDS/72-21.01
3446Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-23.00
3547Mirosław Sankiewicz
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/308-26.24
3618Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-27.18
3745Jan Jermakowicz
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/308-27.99
3834Krzysztof Brudka
Lidia Gapińska
13.0
2.0
WPWP/247-28.54
3927Zygfryd Banecki
Wiktor Jankowiak
4.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-30.04
4025Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/247-30.17
418Zbigniew Skórecki
Zdzisław Niemirski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/336-32.76
4224Jarosław Michalski
Robert Ciesielski
1.5
2.5
WPWP/247-37.01
4330Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WPWP/247-39.01
4412Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-42.35
4533Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/247-44.04
4642Jerzy Dziemidowicz
Edward Kaczmarek
2.5
9.0
ZPZP/308-54.81
475Mirosław Urbaniak
Tadeusz Boroń
0.0
0.0
DSDS/336-55.59

Statystyka ośrodków...