Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 12 lipca 2018
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
44
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
49.52
9
2
32
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WP
WP/247
2.40
44.07
9
3
21
Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
43.97
8
4
48
Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZP
ZP/308
43.51
7
5
16
Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DS
DS/72
34.36
6
6
38
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
2.40
33.62
6
7
28
Henryk Duszyński
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247
2.40
33.03
5
8
11
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
30.15
4
9
13
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
28.35
3
10
35
Waldemar Nowak
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WP
WP/247
2.40
27.07
3
11
41
Marek Żakowicz
Eugeniusz Kozak
12.0
1.5
ZP
ZP/308
22.84
2
12
23
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WP
WP/247
2.40
21.35
2
13
2
Jerzy Romańczyk
Elżbieta Lis
5.0
1.5
DS
DS/336
21.28
2
14
26
Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WP
WP/247
2.40
20.52
2
15
22
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
4.0
WP
WP/247
2.40
18.17
2
16
3
Wacław Rój
Paweł Ziemak
1.5
0.0
DS
NZ
DS/336
18.09
2
17
43
Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZP
ZP/308
16.17
1
18
6
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/336
15.91
1
19
15
Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DS
DS/72
15.49
1
20
7
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DS
DS/336
14.45
1
21
9
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
13.97
1
22
4
Radosław Surowiak
Bogdan Nowakowski
4.0
4.0
DS
DS/336
13.81
1
23
36
Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WP
WP/247
2.40
13.08
1
24
19
Janusz Kopras
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WP
WP/247
12.00
1
25
1
Halina Pietrzykowska
Marcin Rój
3.0
2.0
DS
DS/336
4.80
26
29
Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WP
WP/247
2.40
3.66
27
20
Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
1.0
WP
WP/247
2.40
0.05
28
31
Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WP
WP/247
2.40
-3.37
29
39
Justyna Łaniewska
Andrzej Dymek
2.0
4.0
WP
WP/247
-10.92
30
17
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
-11.39
31
37
Piotr Biderman
Edward Chojnacki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247
2.40
-16.30
32
14
Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DS
DS/72
-20.38
33
10
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.5
DS
DS/72
-21.01
34
46
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
-23.00
35
47
Mirosław Sankiewicz
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZP
ZP/308
-26.24
36
18
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
-27.18
37
45
Jan Jermakowicz
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/308
-27.99
38
34
Krzysztof Brudka
Lidia Gapińska
13.0
2.0
WP
WP/247
-28.54
39
27
Zygfryd Banecki
Wiktor Jankowiak
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247
2.40
-30.04
40
25
Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WP
WP/247
-30.17
41
8
Zbigniew Skórecki
Zdzisław Niemirski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/336
-32.76
42
24
Jarosław Michalski
Robert Ciesielski
1.5
2.5
WP
WP/247
-37.01
43
30
Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WP
WP/247
-39.01
44
12
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DS
DS/72
-42.35
45
33
Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WP
WP/247
-44.04
46
42
Jerzy Dziemidowicz
Edward Kaczmarek
2.5
9.0
ZP
ZP/308
-54.81
47
5
Mirosław Urbaniak
Tadeusz Boroń
0.0
0.0
DS
DS/336
-55.59
Statystyka ośrodków...