Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 46: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
144: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 17EW 4 DE H10-2 10083.30
144: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 18EW 4 CW DK-1 5053.33
232: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 15NS 3 NTN C9+1 63081.63
232: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 16NS 3 NTE S7+2 66020.03
343: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 7NS 7 CN DQ= 214099.89
343: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 8NS 5 DW S2-2 10068.92
441: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 11EW 4 SE H4+1 45064.98
441: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 12EW 2 SW D6= 11073.31
535: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 13NS 3 HN S10+1 17048.28
535: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 14NS 4 SE H8= 42055.16
634: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 19EW 4 HE C4+1 65066.65
634: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 20EW 2 SW DQ= 11081.63
739: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 23EW 3 NTW D10+1 630100.00
739: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 24EW 5 DE SA-1 5023.36
845: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 29NS 5 HE S6= 65050.00
845: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 30NS 4 CE D7-1 5061.47
936: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 25NS 3 DS H9+1 13079.03
936: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 26NS 4 HE S3+1 65051.61
1037: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 21EW 4 HE DK-2 10033.87
1037: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 22EW 3 NTE H3+2 66066.13
1140: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 3EW 3 DE C8= 11068.31
1140: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 4EW 4 SS HA+1 65041.68
1233: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 9NS 4 SS HQ= 42074.97
1233: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 10NS 3 NTN D10= 60054.99
1331: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 1EW 3 SE HK+2 20026.69
1331: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 2EW 5 DE SJ+1 42040.01
1429: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 27EW 1 NTN S5+2 15015.04
1429: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 28EW 5 CE HQ-1 5051.66
1530: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 5NS TD 60.00
1530: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 6NS TD 60.00
 +/-
 WYNIK58.53
 MIEJSCE6