Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 42: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 13EW 3 HN S10= 14070.65
141: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 14EW 2 H xN SK-3 50094.73
235: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 19NS 3 NTE H6+2 6603.38
235: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 20NS 2 SW H5-3 30089.96
336: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 11EW 4 SE H4+1 45064.98
336: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 12EW 3 SW CK-1 5040.01
429: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 7EW 3 D xE S9-5 14003.55
429: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 8EW 5 DE SA-2 10031.08
537: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 15NS 4 SS DJ= 62059.99
537: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 16NS 3 NTE H10+1 63051.66
640: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 27EW 2 NTN C7+1 15015.04
640: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 28EW 3 CE HQ-1 5051.66
733: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 25NS 4 H xN CA-3 5006.45
733: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 26NS 4 HE S3+1 65051.61
831: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 17NS 4 S xS S6= 59088.29
831: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 18NS 4 CW DK-1 5046.67
944: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 21EW 3 DN S4= 11020.97
944: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 22EW 3 NTW H4+2 66066.13
1032: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 23NS 2 SE DA+1 14029.03
1032: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 24NS 5 DE SK-1 5076.64
1130: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 29EW 5 HE D6= 65050.00
1130: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 30EW 4 HN S3-2 10067.20
1239: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 3EW 2 DE C9+2 13084.96
1239: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 4EW 3 NTN C4+2 6606.71
1345: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 9NS 3 HS H8+1 17026.69
1345: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 10NS 2 HS D6+2 17040.01
1443: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 5NS 4 HN CK= 62056.88
1443: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 6NS 2 HS SA+1 14096.27
1534: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 1EW 3 NTW H9+2 46078.30
1534: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 2EW 5 DE H2+1 42040.01
 +/-
 WYNIK50.32
 MIEJSCE35