Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 9EW 2 SS H4+2 17073.31
137: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 10EW 4 HS D6-1 10093.29
239: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 13EW 4 H xN C4= 7908.71
239: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 14EW 3 NTE C10= 40010.43
345: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 19NS 4 HE H7+1 65033.35
345: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 20NS 2 SW DQ= 11018.37
431: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 15NS 4 SS CQ= 62059.99
431: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 16NS 5 HW S8-2 20096.62
530: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 11EW 4 SW H4+1 45064.98
530: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 12EW 3 SE D6-1 5040.01
644: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 23EW 2 SE DA+1 14070.97
644: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 24EW 5 HN DA-4 20083.30
732: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 29NS 4 HW C6+1 65050.00
732: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 30NS 3 CE C7= 1109.86
843: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 21EW 3 SS HA-1 10070.97
843: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 22EW 6 DW CA-1 1008.06
929: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 17EW 3 SS C5= 14069.98
929: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 18EW 3 NTW DK-1 5053.33
1034: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 25NS 4 S xS C7-1 10043.55
1034: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 26NS 4 HE CK+1 65051.61
1141: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 7EW 1 SN DQ+2 14055.16
1141: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 8EW 5 DE SA-2 10031.08
1235: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 5NS 4 H xN SA= 79079.25
1235: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 6NS 4 HS C6-2 10057.12
1336: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 27NS 1 NTN S5+1 12050.00
1336: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 28NS 5 D xW H6-3 50094.95
1440: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 1EW 3 DW SJ= 11013.37
1440: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 2EW 5 DE H2+1 42040.01
1533: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 3NS 3 NTW CK-3 30078.30
1533: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 4NS 1 SS C9+4 20010.04
 +/-
 WYNIK50.67
 MIEJSCE32