Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 36: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
135: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 7EW 6 CN H6= 137015.59
135: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 8EW 5 DE SA-2 10031.08
229: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 3EW 3 NTW HQ-3 30021.70
229: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 4EW 5 SS S10= 65041.68
342: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 11NS 4 SE H4+1 45035.02
342: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 12NS 3 SW CK-1 5059.99
437: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 23EW 3 SE DK-1 10014.52
437: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 24EW 5 S xS DK-3 50099.95
540: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 21NS 3 SS DJ= 14087.10
540: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 22NS 6 D xW HA-1 200100.00
633: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 13NS 4 HS S10= 62068.92
633: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 14NS 2 H xN SK-4 8000.11
730: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 17EW 3 SS D3+2 20038.35
730: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 18EW 3 CW DK-1 5053.33
844: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 19NS 6 HE C5-1 10079.97
844: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 20NS 2 SW DQ= 11018.37
946: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 25EW 3 DS H9+1 13020.97
946: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 26EW 4 HE S3+1 65048.39
1039: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 29EW 6 HE S3= 143095.88
1039: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 30EW 4 HN S4-2 10067.20
1145: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 5NS 3 NTW HA-4 20029.35
1145: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 6NS 4 HS SK-3 15025.08
1232: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 1NS 3 NTW H10+2 46021.70
1232: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 2NS 5 DE H2+1 42059.99
1338: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 27EW 1 NTN S5+1 12050.00
1338: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 28EW 5 D xW H6-3 5005.05
1434: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 9EW 4 SS H4= 42025.03
1434: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 10EW 3 NTN D10+2 66010.04
1541: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 15NS 4 SS DJ= 62059.99
1541: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 16NS 3 NTE S7+2 66020.03
 +/-
 WYNIK43.48
 MIEJSCE60