Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
134: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 5NS 4 H xN CK= 79079.25
134: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 6NS 3 SE H4+1 17014.40
243: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 11EW 4 SE DQ+1 45064.98
243: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 12EW 4 D xN S5-2 50099.95
339: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 15EW 4 SS C5= 62040.01
339: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 16EW 3 NTE S7+2 66079.97
445: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 21NS 3 HE DK= 1404.84
445: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 22NS 3 NTE H3+2 66033.87
541: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 17NS 2 SS C7+1 14030.02
541: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 18NS 3 DS CK-1 10023.36
636: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 13EW 4 HS S10= 62031.08
636: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 14EW 2 H xN SK-4 80099.89
742: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 25EW 4 H xN CA-3 50093.55
742: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 26EW 4 HE S3+1 65048.39
837: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 1NS 3 NTW H7+1 43050.00
837: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 2NS 5 DE SJ+1 42059.99
940: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 23EW 2 SE DK+1 14070.97
940: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 24EW 3 S xS CJ-1 10046.67
1029: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 19EW 4 HE D4+1 65066.65
1029: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 20EW 2 NTS S7= 12043.34
1131: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 27NS 2 SN C6+1 14063.32
1131: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 28NS 6 CE HQ-3 15084.96
1246: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 9EW 4 SS HQ= 42025.03
1246: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 10EW 3 NTN D10= 60045.01
1330: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 7NS TD 60.00
1330: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 8NS TD 60.00
1444: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 29NS 3 NTW S5+1 63095.88
1444: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 30NS 4 S xW HK-1 10084.41
1538: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 3EW 3 NTW CK-3 30021.70
1538: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 4EW 1 SS C9+4 20089.96
 +/-
 WYNIK57.05
 MIEJSCE8