Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 32: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
131: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 3EW 3 NTW C3-3 30021.70
131: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 4EW 4 SS C9+1 65041.68
246: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 15EW 3 NTN C9+1 63018.37
246: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 16EW 3 NTE S7+2 66079.97
330: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 21NS 3 HE DK= 1404.84
330: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 22NS 3 NTE C4+2 66033.87
444: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 13EW 4 HN H4= 62031.08
444: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 14EW 4 SE H8= 42044.84
529: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 9EW 4 SS S6= 42025.03
529: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 10EW 3 NTS S7= 60045.01
643: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 17NS 4 S xN C5-1 1003.38
643: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 18NS 3 NTW DK-1 5046.67
738: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 29EW 4 HW C6+1 65050.00
738: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 30EW 3 CE C7= 11090.14
834: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 27NS 3 NTN C7-1 5021.70
834: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 28NS 5 CW H10= 4008.38
941: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 19NS 4 HE D3+2 6800.05
941: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 20NS 2 NTS S7-1 10035.02
1042: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 23EW 2 SE DA+1 14070.97
1042: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 24EW 5 DE SK-1 5023.36
1137: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 25NS 4 SS H9-1 5061.29
1137: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 26NS 4 HE CK+2 6806.45
1236: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 1EW 3 NTW H10+2 46078.30
1236: J. Żulińska - H. Łazarska, 5.5, PK 2EW 5 DE H2+1 42040.01
1339: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 5EW 4 H xN SA= 79020.75
1339: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 6EW 5 H xN D2-4 80099.83
1445: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 11NS 4 SE DQ= 42071.64
1445: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 12NS 2 SW D6-1 5059.99
1540: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 7NS 3 D xE S9-4 110072.37
1540: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 8NS 5 DE SA-2 10068.92
 +/-
 WYNIK42.52
 MIEJSCE62