Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 3NS 3 NTW C3-3 30078.30
132: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 4NS 4 SS C9+1 65058.32
234: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 7EW 7 CN DJ-1 10070.65
234: T. Bajorek - R. Opaliński, 27.0, PK 8EW 5 CE C8-2 10031.08
341: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 9NS 4 SS S6= 42074.97
341: J. Góralczyk - L. Garbacik, 10.0, PK 10NS 3 HN D10= 14026.69
438: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 15EW 4 SS CQ= 62040.01
438: J. Paja - L. Jarosz, 11.0, PK 16EW 5 HW S8-2 2003.38
539: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 19EW 4 HE H7+1 65066.65
539: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 20EW 2 SE HQ-2 20026.69
645: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 25NS 3 DS SA+1 13079.03
645: J. Jarząbek - J. Rybarski, 7.5, PK 26NS 4 HW SA+1 65051.61
735: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 21NS 3 HE DK-2 10066.13
735: W. Chodziński - J. Rusin, 12.0, PK 22NS 3 NTW S7+4 7204.84
842: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 17EW 4 S xS S6= 59011.71
842: H. Piasecki - Z. Czarnecki, 6.0, PK 18EW 4 CW DK-1 5053.33
937: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 29EW 5 HE D6= 65050.00
937: W. Kaszuba - J. Worek, 4.5, PK 30EW 4 CW HK-1 5038.53
1040: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 5NS 3 SW HJ-1 5015.59
1040: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 6NS 4 HN D2-3 15025.08
1133: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 27EW 2 SN C6+1 14036.68
1133: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 28EW 6 CE HQ-3 15015.04
1229: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 23EW 2 SE DK+1 14070.97
1229: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 24EW 2 NTW HJ= 12053.33
1346: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 1NS 3 SE HK+2 20073.31
1346: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK 2NS 5 DE SJ+1 42059.99
1430: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 13EW TD 60.00
1430: P. Zawada - J. Znamirowski, 34.0, MA/PK 14EW TD 60.00
1544: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 11NS 3 NTE DQ+2 4603.38
1544: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 12NS 3 SW CK-2 10084.96
 +/-
 WYNIK46.34
 MIEJSCE51