Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: B. Wardzała - Z. Przeginiak, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 23EW 4 SE DK-2 2001.61
112: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 24EW 3 NTW HJ-1 5023.36
213: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 27EW 4 SN C7-2 10091.62
213: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 28EW 3 CW SQ= 11066.65
314: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 3EW 3 NTW H3-4 4005.05
314: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 4EW 4 SS ST+1 65041.68
41: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 7EW 7 CS HK-2 20089.57
41: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 8EW 4 HxS CK-2 30096.45
52: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 11EW 4 SW H4+1 45064.98
52: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 12EW 3 CxN HK= 6703.38
63: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 15EW 4 SS H3= 62040.01
63: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 16EW 3 NTE S7+2 66079.97
74: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 19EW 6 HE D4-1 10020.03
74: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 20EW 2 SE HQ-4 4001.72
86: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 25EW 4 DxS SK-1 10056.45
86: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 26EW 4 HE CK+1 65048.39
97: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 1EW 3 NTW SJ+2 46078.30
97: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 2EW 3 NTW SQ+1 43068.31
108: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 5NS 5 CW HJ-4 20029.35
108: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 6NS 4 HS SA-3 15025.08
119: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 9NS 4 SS H8= 42074.97
119: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 10NS 3 NTN D3= 60054.99
1210: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 13NS 3 HN ST+1 17048.28
1210: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 14NS 2 HxN SK-2 30093.01
1311: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 17NS 3 SxS C5= 53078.30
1311: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 18NS 3 CW DK+1 13010.04
 +/-
 WYNIK49.68
 MIEJSCE38