Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 25EW 5 SxN CA-4 800100.00
113: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 26EW 4 HE CK+1 65048.39
214: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 1EW 3 CE HK+1 13018.37
214: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 2EW 4 DE H2+2 1703.38
31: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 5EW 5 HxN CK= 8508.71
31: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 6EW 3 NTN D2-2 10042.88
42: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 9EW 4 SN HQ= 42025.03
42: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 10EW 3 NTN DT+1 63020.03
53: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 13EW 3 HN ST+1 17051.72
53: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 14EW 3 NTE H8+1 43084.41
64: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 17EW 3 SS C7+1 17051.66
64: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 18EW 3 NTE D4-1 5053.33
75: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 21EW 5 CxE SQ-2 3004.84
75: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 22EW 4 NTE C4+1 66066.13
87: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 27EW 2 DS HT-2 10091.62
87: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 28EW 5 HxN D2-4 110099.95
98: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 3EW 3 NTW HK-2 20040.01
98: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 4EW 4 SS DQ+1 65041.68
109: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 7NS 7 CS DQ-1 10029.35
109: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 8NS 5 DE D4-2 10068.92
1110: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 11NS 4 SW C5+1 45035.02
1110: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 12NS 2 SW D6= 11026.69
1211: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 15NS 4 SS DJ+1 65093.29
1211: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 16NS 5 CxN DA-3 50074.97
1312: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 19NS 4 HE D4+1 65033.35
1312: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 20NS 2 SW DQ= 11018.37
 +/-
 WYNIK47.39
 MIEJSCE47