Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 19EW 4 HE C5+1 65066.65
110: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 20EW 2 SW C2-2 20026.69
211: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 23EW 2 HE DA= 11048.39
211: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 24EW 3 SxS DK-1 10046.67
312: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 27EW 3 NTN C8-2 10091.62
312: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 28EW 3 HS ST-1 10063.32
413: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 3EW 2 DE H8+1 11068.31
413: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 4EW 4 SN D8+1 65041.68
514: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 7EW 3 NTS HK+2 66031.08
514: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 8EW 3 HS CA-1 5068.92
61: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 11EW 2 SE H4+3 20013.37
61: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 12EW 2 SW CK-1 5040.01
72: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 15EW 5 SN H4-1 10078.30
72: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 16EW 4 HE S8+1 65056.66
84: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 21EW 3 DN H6-1 10070.97
84: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 22EW 5 DW S7= 60030.65
95: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 25EW 1 SS C9+1 11027.42
95: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 26EW 2 HxW CJ+3 127098.39
106: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 1NS 3 NTW HT+2 46021.70
106: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 2NS 3 NTE C4+2 46020.03
117: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 5NS 4 HxN CK= 79079.25
117: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 6NS 2 HN D2= 11087.37
128: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 9NS 2 SS H8+2 17026.69
128: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 10NS 3 NTS S5-1 1006.71
139: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 13NS 2 HN DA+2 17048.28
139: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 14NS 4 SE H3-1 5098.17
 +/-
 WYNIK52.20
 MIEJSCE24