Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: E. Warząchowski - M. Sady, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 21EW 3 DN S4-1 10070.97
111: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 22EW 4 NTW S7+3 72095.16
212: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 25EW 2 DE HA-2 20011.29
212: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 26EW 4 HE CK+1 65048.39
313: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 1EW 1 NTW HT+4 21031.69
313: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 2EW 3 NTW H6+2 46079.97
414: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 5EW 5 DxE HA-2 30062.04
414: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 6EW 3 SE H2= 14062.46
51: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 9EW 4 SS S4= 42025.03
51: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 10EW 3 DS D6-2 20099.95
62: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 13EW 3 HN ST= 14070.65
62: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 14EW 4 SE H8= 42044.84
73: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 17EW 4 SxS D8= 59011.71
73: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 18EW 3 NTW H5-1 5053.33
85: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 23EW 2 SE DA= 11048.39
85: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 24EW 3 NTE SA-2 1003.38
96: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 27EW 2 NTN C7= 12050.00
96: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 28EW 5 CxW H6-1 10030.02
107: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 3NS 3 NTxxW D6+1 14000.05
107: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 4NS 4 NTN D8= 63023.36
118: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 7NS 6 CN S2-1 10029.35
118: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 8NS 5 DW H5-1 5041.40
129: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 11NS 3 DxS H3-2 30076.64
129: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 12NS 3 SW D6-2 10084.96
1310: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 15NS 4 SS CQ-1 10021.70
1310: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 16NS 3 NTE HT+1 63051.66
 +/-
 WYNIK47.25
 MIEJSCE48