Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: M. Jaworski - J. Herman, 23.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 15EW 4 SS CQ-1 10078.30
18: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 16EW 3 NTE S7+2 66079.97
29: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 19EW 6 HE C4-1 10020.03
29: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 20EW 2 SW H5+1 14096.62
310: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 23EW 4 SE DA-2 2001.61
310: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 24EW 2 NTW HT+3 21086.63
411: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 27EW 3 NTN C7-1 5078.30
411: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 28EW 6 CW H6-2 10030.02
512: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 3EW 3 NTE S2-4 4005.05
512: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 4EW 6 SS C9-1 10096.62
613: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 7EW 6 CN DQ= 137015.59
613: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 8EW 5 DE SA-3 1506.99
714: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 11EW 4 SE H4+1 45064.98
714: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 12EW 3 DxN H2+1 8700.05
82: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 17EW 5 CxE SQ-2 30033.35
82: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 18EW 3 CE DK= 11081.63
93: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 21EW 3 DN S4-1 10070.97
93: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 22EW 4 DW HA+1 15016.13
104: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 25NS 3 NTN H3= 40093.55
104: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 26NS 4 HE CK+1 65051.61
115: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 1NS 3 NTE S5+2 46021.70
115: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 2NS 3 NTW C2+1 43031.69
126: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 5NS 4 HxN SA+1 99098.17
126: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 6NS 5 CxN S2-3 5005.51
137: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 9NS 4 SS H2= 42074.97
137: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 10NS 3 NTS DT+2 66089.96
 +/-
 WYNIK51.15
 MIEJSCE28