Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 11EW 4 SW D2+1 45064.98
16: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 12EW 3 SW D6-1 5040.01
27: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 15EW 5 DN C2= 60054.99
27: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 16EW 3 NTE C5-2 2003.38
38: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 19EW 4 HE C5+1 65066.65
38: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 20EW 2 SW H5-3 30010.04
49: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 23EW 2 SE DA-1 10014.52
49: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 24EW 4 DE SA= 13064.98
510: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 27EW 1 NTN S2+2 15015.04
510: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 28EW 3 HxS ST= 7300.05
611: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 3EW 2 DE H8+1 11068.31
611: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 4EW 4 SS C9+1 65041.68
712: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 7EW 6 CN D4= 137015.59
712: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 8EW 3 HxS CA= 5300.11
814: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 13EW 4 HN ST-2 20096.45
814: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 14EW 4 SE H8= 42044.84
91: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 17EW 3 SxS D8= 53021.70
91: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 18EW 3 NTW DK-1 5053.33
102: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 21NS 3 CE SQ= 1109.68
102: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 22NS 5 DE D4= 60069.35
113: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 25NS 4 SS C7-2 10043.55
113: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 26NS 4 HE CK+1 65051.61
124: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 1NS 4 CE SA= 13081.63
124: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 2NS 5 DE H2+1 42059.99
135: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 5NS 5 HxN CK= 85091.29
135: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 6NS 3 NTN S2-3 15025.08
 +/-
 WYNIK42.65
 MIEJSCE61