Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: J. Gurgul - M. Wilczyński, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 13EW 4 HxN ST= 7908.71
17: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 14EW 2 HxN SK-3 50094.73
28: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 17EW 4 SS C5-1 5089.96
28: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 18EW 3 NTW DK-2 10023.36
39: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 21EW 3 DN S3-1 10070.97
39: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 22EW 3 NTE H4+2 66066.13
410: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 25EW 3 CE DA-1 10032.26
410: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 26EW 4 HE CK+1 65048.39
511: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 1EW 3 NTW H7+2 46078.30
511: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 2EW 6 DE H2= 92096.62
612: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 5EW 5 DxE C7-2 30062.04
612: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 6EW 3 NTN C6-2 10042.88
713: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 9EW 4 SS S6= 42025.03
713: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 10EW 2 HN DT+1 14073.31
81: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 15EW 3 NTN D3+1 63018.37
81: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 16EW 3 NTE S7+2 66079.97
92: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 19EW 6 HE C4-1 10020.03
92: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 20EW 2 SW S5= 11081.63
103: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 23NS 3 DxS HA-1 2008.06
103: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 24NS 5 DE SA-1 5076.64
114: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 27NS 1 NTN SJ+1 12050.00
114: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 28NS 3 CE HQ+2 15023.36
125: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 3NS 3 NTW CQ-3 30078.30
125: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 4NS 3 NTN D8+1 63023.36
136: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 7NS 6 CN H5-1 10029.35
136: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 8NS 3 NTW H5-2 10068.92
 +/-
 WYNIK52.72
 MIEJSCE20