Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 7EW 5 CS HK+1 62048.28
14: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 8EW 3 NTE H3= 40099.89
25: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 11EW 2 SE DQ+3 20013.37
25: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 12EW 2 SW H5= 11073.31
36: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 15EW 3 NTN C9+1 63018.37
36: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 16EW 4 HW S8-1 10015.04
47: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 19EW 4 HE C5+1 65066.65
47: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 20EW 3 DW S9-3 30010.04
58: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 23EW 2 DS CJ-1 10030.65
58: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 24EW 4 DE SA= 13064.98
69: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 27EW 1 NTN SJ+2 15015.04
69: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 28EW 6 NTW CQ-4 20010.04
710: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 3EW 3 DE H8= 11068.31
710: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 4EW 4 SS ST+1 65041.68
812: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 9EW 3 SS H8+1 17073.31
812: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 10EW 4 HN DT= 62031.69
913: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 13EW 3 HxN ST+1 9300.11
913: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 14EW 4 SE H8= 42044.84
1014: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 17NS 2 SxS S6+2 67099.95
1014: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 18NS 4 CxW DK-1 10076.64
111: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 21NS 4 HE DK-2 10066.13
111: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 22NS 4 HxS CQ-2 30080.65
122: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 25NS 2 SN C7-1 5061.29
122: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 26NS 4 HE H6+1 65051.61
133: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 1NS 2 DW SJ= 9089.96
133: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 2NS 5 DE H2+1 42059.99
 +/-
 WYNIK50.45
 MIEJSCE34