Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 18: P. Stopa - W. Klapper, 34.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 9EW 4 SS H8= 42025.03
15: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 10EW 4 HS D6= 62031.69
26: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 13EW 3 HN ST= 14070.65
26: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 14EW 4 SE H8= 42044.84
37: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 17EW 3 NTW SA-4 20038.35
37: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 18EW 3 NTxW DK= 55098.28
48: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 21EW 3 DN S4-1 10070.97
48: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 22EW 5 DW CA+1 62043.55
59: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 25EW 4 SxN D3-3 50093.55
59: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 26EW 4 HE CK+1 65048.39
610: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 1EW 3 NTW H9+2 46078.30
610: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 2EW 6 DE H2= 92096.62
711: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 5EW 4 DE HA-1 5084.41
711: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 6EW 4 HN D2-2 10042.88
813: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 11EW 3 HxN D7-5 110099.95
813: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 12EW 2 SW H4= 11073.31
914: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 15EW 3 NTN C9+1 63018.37
914: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 16EW 3 NTE S7+2 66079.97
101: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 19EW 4 HE D3+1 65066.65
101: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 20NS 2 SW H5-2 20073.31
112: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 23NS 2 DN CJ-1 10069.35
112: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 24NS 4 DE S9= 13035.02
123: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 27NS 3 NTN C7-1 5021.70
123: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 28NS 5 CW HK-3 15084.96
134: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 3NS 3 NTW CQ-2 20059.99
134: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 4NS 4 SS DQ+1 65058.32
 +/-
 WYNIK61.86
 MIEJSCE1