Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: A. Bocheński - G. Superson, 24.0, WM/MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 3EW 3 DE H8= 11068.31
12: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 4EW 3 NTN HK+2 6606.71
23: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 7EW 7 CN S3-1 10070.65
23: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 8EW 4 HxS CA-1 10077.53
34: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 11EW 4 SE DQ+1 45064.98
34: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 12EW 2 SW H5+1 14086.63
45: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 15EW 4 SS CQ-1 10078.30
45: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 16EW 4 HW S8-1 10015.04
56: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 19EW 4 HE D4+1 65066.65
56: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 20EW 2 SW C2-2 20026.69
67: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 23EW 3 NTW DT= 60096.77
67: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 24EW 3 NTW H8+2 46096.62
78: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 27EW 2 NTN S5+1 15015.04
78: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 28EW 5 CxE HQ-1 10030.02
810: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 5EW 5 DxE HA-2 30062.04
810: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 6EW 4 SxW CA-1 2000.17
911: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 9EW 2 SS H8+1 14098.28
911: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 10EW 2 NTN DT+1 15066.65
1012: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 13NS 3 HN C3+1 17048.28
1012: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 14NS 4 SE H8= 42055.16
1113: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 17NS 3 SS HK+1 17048.34
1113: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 18NS 3 NTW H7-3 15091.62
1214: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 21NS 4 HxW DA-2 30095.16
1214: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 22NS 3 NTW S7+2 66033.87
131: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 25NS 4 CE DA-2 20088.71
131: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 26NS 4 HE CK+1 65051.61
 +/-
 WYNIK59.22
 MIEJSCE4