Turniej na maksy

Środa, 11 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: P. Mrukot - A. Mosiałek, 1.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 5EW 4 HN CK= 62043.12
13: B. Lesiecka - M. Lankosz, 16.0, MP 6EW TD 40.00
24: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 9EW 3 SS H8+1 17073.31
24: M. Czopek - B. Batkiewicz, 16.0, MP 10EW 3 NTN D8+2 66010.04
35: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 13EW 3 HN ST= 14070.65
35: K. Michałek - W. Gąssowski, 19.0, MP 14EW 4 SE H8= 42044.84
46: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 17EW 3 SS C5= 14069.98
46: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 18EW 3 NTE D9-2 10023.36
57: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 21EW 3 DN S4-1 10070.97
57: R. Skalny - D. Rajtar, 2.5, MP 22EW 5 DE H2= 60030.65
68: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 25EW 4 SxN CA-2 30083.87
68: W. Gaweł - N. Gaweł, 23.0, MA/MP 26EW 4 HE CK+1 65048.39
79: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 1EW 3 NTE S5+1 43050.00
79: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP 2EW 5 DE H2+1 42040.01
811: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 7EW 3 HxW DA-1 20051.72
811: H. Leskiewicz - M. Praszałowicz, 8.0, MP 8EW 4 HS CA-2 10077.53
912: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 11EW 3 SE DQ+2 20013.37
912: J. Natorski - W. Rybka, 10.0, MP 12EW 3 SW CK= 14086.63
1013: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 15NS 4 SS CQ-1 10021.70
1013: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 16NS 4 HE S8= 62064.98
1114: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 19NS 6 HE C4-1 10079.97
1114: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 20NS 2 SW H5-4 40098.28
121: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 23NS 2 SE DA+1 14029.03
121: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 24NS 5 DE SA-1 5076.64
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 27NS 2 DN H4= 9033.35
132: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 28NS 6 CE SQ-1 5048.34
 +/-
 WYNIK53.10
 MIEJSCE19