Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl pdf
13537Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/24764.73761430
15558Krzysztof Brudka
Piotr Busse
13.0
19.0
WP
SL
WP/24764.53721420
20564Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24762.88621395
62540Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPWP/24758.261196
74555Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24757.791148
110556Witold Szczepaniak
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WPWP/24756.421004
128552Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LDWP/24755.94932
136562Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24755.54900
188554Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
LB
WP/24753.73692
196569Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24753.51660
226543Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24752.24542
258550Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24751.02446
263539Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24750.84431
265547Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WPWP/24750.77425
280541Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WPWP/24750.46380
290566Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24750.34350
301560Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24750.08317
308557Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24749.84302
309551Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
13.0
WPWP/24749.78301
325538Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
11.0
11.0
WPWP/24749.43285
333546Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24749.17277
350559Ewa Knapik
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/24748.66260
382567Tadeusz Miesiąc
Jakub Domeracki
3.0
2.5
WPWP/24747.71228
385542Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24747.64225
397548Mirosława Miętkiewska
Jarosław Marczewski
2.5
2.5
WPWP/24747.12213
438545Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
5.0
WPWP/24745.79172
448561Edward Niewierowski
Andrzej Dymek
11.0
4.0
WPWP/24745.42162
458565Hieronim Nowacki
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24745.24152
509570Małgorzata Węglewska
Zygfryd Banecki
1.5
4.0
WPWP/24743.29101
531563Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/24742.0179
564553Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/24740.0946
569568Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WPWP/24739.6641
600549Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24736.5110
606544Piotr Długi
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WPWP/24734.224

Statystyka ośrodków...