Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 97: J. Strześniewski - M. Farbiszewski, 1.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 13NS 5 DS HA-1 10022.77
1107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 14NS 4 SN D10+1 45052.57
2109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 11EW 6 SW C5= 98063.31
2109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 12EW 3 SE HA-1 5028.94
394: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 4.0, KP/- 25NS 3 NTE D3= 60063.18
394: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 4.0, KP/- 26NS 5 DE HA-1 10056.19
496: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 21NS 2 SN HA-1 10084.14
496: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 22NS 3 SN S4= 14040.03
598: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 23EW 4 SW HK= 62068.38
598: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 24EW 2 HN D9-1 5065.29
6100: K. Chechłowski - K. Bonowicz, 2.5, KP 1EW 2 DN SQ-1 5020.17
6100: K. Chechłowski - K. Bonowicz, 2.5, KP 2EW 3 HE D6+1 17047.59
791: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 2.0, KP 15EW 3 NTE SK-3 1504.97
791: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 2.0, KP 16EW 3 DS CQ+3 17011.30
890: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 19NS 3 NTS CJ-4 2005.84
890: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 20NS 1 NTE D6+1 12060.48
9110: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.0, KP 17EW 3 HE S10+1 17045.38
9110: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.0, KP 18EW 3 DN HA= 1104.97
10104: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 5EW 3 NTN C8+3 69015.63
10104: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 6EW 4 SE CA= 62018.86
11105: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 9NS 2 SN DA+1 14021.90
11105: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 10NS 2 HW CA+1 14030.62
12108: M. Jackiewicz - A. Ciechacki, 1.0, KP/- 29NS 4 SW H8+3 71027.10
12108: M. Jackiewicz - A. Ciechacki, 1.0, KP/- 30NS 3 CS H10-1 5031.99
13103: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 27NS 3 CE D9-1 5040.03
13103: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 28NS 2 SW C8+1 14024.21
14106: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 3.0, KP 7EW 4 SN H3+1 65012.11
14106: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 3.0, KP 8EW 2 HW SJ= 11056.03
1589: R. Frontczak - J. Siwczyński, 2.0, KP 3EW 2 CN HK+2 13024.14
1589: R. Frontczak - J. Siwczyński, 2.0, KP 4EW 4 SN H8-1 10080.00
 +/-
 WYNIK37.60
 MIEJSCE593