Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 93: A. Łoziński - M. Popielewski, 1.5, KP/-, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
194: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 4.0, KP/- 15EW 3 NTE SK+1 43078.08
194: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 4.0, KP/- 16EW 3 DS H2+3 17011.30
296: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 23EW 3 NTE D6+1 63090.38
296: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 24EW 2 NTN SJ-2 10080.93
3102: G. Bełtowski - J. Machura, 0.0, 7EW 3 NTS H7-4 40098.27
3102: G. Bełtowski - J. Machura, 0.0, 8EW 2 HW D6= 11056.03
4101: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 0.0, 11NS 3 NTW D3+3 49060.41
4101: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 0.0, 12NS 2 HN C4= 11090.58
5110: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.0, KP 9EW 3 SN S5= 14078.10
5110: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.0, KP 10EW 3 NTW H5-2 20012.98
6104: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 27EW 1 NTW S8-1 5059.97
6104: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 28EW 3 NTE D3-1 5057.37
7105: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 1NS 1 NTE HK+1 12042.24
7105: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 2NS 4 HE D6= 42027.59
8108: M. Jackiewicz - A. Ciechacki, 1.0, KP/- 21NS 4 HE S3+1 45059.83
8108: M. Jackiewicz - A. Ciechacki, 1.0, KP/- 22NS 5 CN SJ-1 5025.95
999: A. Kita - L. Kita, 3.0, KP 19NS 2 DS CJ-1 5036.43
999: A. Kita - L. Kita, 3.0, KP 20NS 4 CW S9+1 15034.88
10106: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 3.0, KP 29EW 5 H xS D9-1 20024.83
10106: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 3.0, KP 30EW 3 HE SA-1 5055.24
11100: K. Chechłowski - K. Bonowicz, 2.5, KP 25EW 3 NTE S5= 60036.82
11100: K. Chechłowski - K. Bonowicz, 2.5, KP 26EW 4 SS D7-2 20074.05
12107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 5NS 5 DN SQ-1 1007.64
12107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 6NS 4 HE CA= 62081.14
13109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 3EW 2 HS DK+1 14021.73
13109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 4EW 4 SN C7-1 10080.00
1490: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 17NS 3 HE S10+1 17054.62
1490: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 18NS 4 HE D10-3 15096.92
1592: M. Pancewicz - D. Góralski, 3.0, KP 13NS 4 DS HA-1 10022.77
1592: M. Pancewicz - D. Góralski, 3.0, KP 14NS 4 SN D9+1 45052.57
 +/-
 WYNIK53.65
 MIEJSCE191