Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 89: R. Frontczak - J. Siwczyński, 2.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1110: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.0, KP 1EW 1 SW H6+1 11046.90
1110: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.0, KP 2EW 5 HW DQ-1 5027.93
2104: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 19EW 2 DS CJ-2 10082.13
2104: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 20EW 3 CW DK+2 15065.12
3105: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 23NS 4 SW HK= 62031.62
3105: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 24NS 2 CW S6+1 11012.54
4108: M. Jackiewicz - A. Ciechacki, 1.0, KP/- 13NS 4 D xS HK-1 2009.42
4108: M. Jackiewicz - A. Ciechacki, 1.0, KP/- 14NS 4 HS DK+1 45052.57
595: E. Kita - P. Kita, 5.0, KP 11NS 4 HE S3+3 51053.24
595: E. Kita - P. Kita, 5.0, KP 12NS 2 SE C3= 11046.92
6106: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 3.0, KP 21EW 4 HE S3+2 48064.14
6106: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 3.0, KP 22EW 4 SS H8= 42042.61
796: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 17EW 2 HE S10+1 14027.23
796: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 18EW 3 CE D10+1 13077.57
8107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 27NS 2 NTW H10-2 10058.42
8107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 28NS 3 NTW D10-2 10067.02
9109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 25EW 3 NTW S3= 60036.82
9109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 26EW 4 SN DA-1 10054.98
10101: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 0.0, 9NS 4 SN DA= 42080.86
10101: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 0.0, 10NS 3 HW CA-1 10073.87
11103: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 5NS 5 D xS S3+1 95088.37
11103: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 6NS 4 SE CA= 62081.14
1290: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 7EW 4 SS H9= 62035.29
1290: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 8EW 2 HW C10+2 17090.69
1392: M. Pancewicz - D. Góralski, 3.0, KP 15EW 2 NTE SJ+2 18052.05
1392: M. Pancewicz - D. Góralski, 3.0, KP 16EW 3 DS SA+2 15034.59
1498: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 29EW 5 H xS C8-1 20024.83
1498: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 30EW 4 CS H10-1 5068.01
1597: J. Strześniewski - M. Farbiszewski, 1.0, KP 3NS 2 CN HK+2 13075.86
1597: J. Strześniewski - M. Farbiszewski, 1.0, KP 4NS 4 SN H8-1 10020.00
 +/-
 WYNIK52.76
 MIEJSCE216