Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 615: P. Kiełczewski - J. Przybyś, 8.0, ZP, ZP/215

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1622: C. Kawiak - R. Szlachetka, 16.0, ZP 31NS 9079.16
1622: C. Kawiak - R. Szlachetka, 16.0, ZP 32NS 40098.95
1622: C. Kawiak - R. Szlachetka, 16.0, ZP 33NS 11024.06
2623: B. Listwoń - M. Uniejewski, 2.0, ZP 17EW 42077.91
2623: B. Listwoń - M. Uniejewski, 2.0, ZP 18EW 11059.08
2623: B. Listwoń - M. Uniejewski, 2.0, ZP 19EW 10082.13
2623: B. Listwoń - M. Uniejewski, 2.0, ZP 20EW 14057.56
2616: A. Grabowski - A. Wójcik, 9.5, ZP 21NS 45059.83
2616: A. Grabowski - A. Wójcik, 9.5, ZP 22NS 5025.95
2616: A. Grabowski - A. Wójcik, 9.5, ZP 23NS 14081.79
2616: A. Grabowski - A. Wójcik, 9.5, ZP 24NS 10064.60
3617: W. Banasiewicz - J. Kubinowski, 0.0, NZ/ZP 5EW 10092.36
3617: W. Banasiewicz - J. Kubinowski, 0.0, NZ/ZP 6EW 65072.14
3617: W. Banasiewicz - J. Kubinowski, 0.0, NZ/ZP 7EW 65012.11
3617: W. Banasiewicz - J. Kubinowski, 0.0, NZ/ZP 8EW 5031.38
4620: L. Błaziński - R. Szopiński, 19.0, ZP 13EW 10066.27
4620: L. Błaziński - R. Szopiński, 19.0, ZP 14EW 45047.43
4620: L. Błaziński - R. Szopiński, 19.0, ZP 15EW 1504.97
4620: L. Błaziński - R. Szopiński, 19.0, ZP 16EW 15034.59
4621: R. Ćwierz - J. Przybysz, 1.0, ZP 25EW 63071.06
4621: R. Ćwierz - J. Przybysz, 1.0, ZP 26EW 20074.05
4621: R. Ćwierz - J. Przybysz, 1.0, ZP 27EW 10041.58
5618: D. Dudzik - H. Cieśla, 3.0, ZP 1NS 5079.83
5618: D. Dudzik - H. Cieśla, 3.0, ZP 2NS 42027.59
5618: D. Dudzik - H. Cieśla, 3.0, ZP 3NS 5035.52
5618: D. Dudzik - H. Cieśla, 3.0, ZP 4NS 6200.00
5619: E. Frasoński - M. Siwy, 18.0, ZP 28NS 11029.65
5619: E. Frasoński - M. Siwy, 18.0, ZP 29NS 65050.35
5619: E. Frasoński - M. Siwy, 18.0, ZP 30NS 11073.95
 +/-
 WYNIK53.65
 MIEJSCE192