Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 610: K. Abratkiewicz - T. Jakóbczak, 6.5, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1608: A. Wielowieyski - G. Adamski, 7.0, ZP 17NS 4 HE S9= 42022.09
2608: A. Wielowieyski - G. Adamski, 7.0, ZP 18NS 2 NTW DQ= 12030.14
3608: A. Wielowieyski - G. Adamski, 7.0, ZP 19NS 4 HN H5-3 1509.11
4608: A. Wielowieyski - G. Adamski, 7.0, ZP 20NS 3 CW CA+1 13052.75
5607: K. Lubkowski - P. Klęsk, 6.0, ZP 9EW 2 SS D5+1 14078.10
6607: K. Lubkowski - P. Klęsk, 6.0, ZP 10EW 3 NTW D5-1 10026.13
7607: K. Lubkowski - P. Klęsk, 6.0, ZP 11EW 6 NTE C10= 99083.45
8607: K. Lubkowski - P. Klęsk, 6.0, ZP 12EW 2 SE HA= 11053.08
9612: M. Goraj - R. Urbański, 9.0, ZP 25EW 4 HW C8+1 65084.93
10612: M. Goraj - R. Urbański, 9.0, ZP 26EW 5 D xW H4-4 11005.16
11612: M. Goraj - R. Urbański, 9.0, ZP 27EW 4 HN S9-1 5071.65
13605: A. Waszyński - V. Valchev, 5.5, ZP 13NS 1 SN S7-1 10022.77
14605: A. Waszyński - V. Valchev, 5.5, ZP 14NS 5 D xW DQ-3 50094.69
15605: A. Waszyński - V. Valchev, 5.5, ZP 15NS 3 DW S10-1 5078.25
16605: A. Waszyński - V. Valchev, 5.5, ZP 16NS 2 S xW HA-1 20091.95
17613: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 21NS 4 HE S3+1 45059.83
18613: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 22NS 2 SS S6+3 20045.19
19613: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 23NS 4 SW S5+2 6802.23
20613: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 24NS 2 SS DA-3 1509.45
22609: B. Kuryj - E. Hryć, 0.0, 1EW 1 NTE H7+2 15076.38
23609: B. Kuryj - E. Hryć, 0.0, 2EW 4 HE D7= 42072.41
24609: B. Kuryj - E. Hryć, 0.0, 3EW 3 CN DJ-1 5064.48
25609: B. Kuryj - E. Hryć, 0.0, 4EW 4 SN C4-2 20095.00
26611: A. Dębowski - R. Sałata, 16.0, ZP 5NS 5 DN D8+2 64074.48
27611: A. Dębowski - R. Sałata, 16.0, ZP 6NS 4 SE D9+1 65027.86
28611: A. Dębowski - R. Sałata, 16.0, ZP 7NS 4 SS DQ= 62064.71
29611: A. Dębowski - R. Sałata, 16.0, ZP 8NS 4 HW DA-1 5068.62
31606: W. Bondarewicz - P. Stężała, 8.0, ZP 31EW 2 SE H6-1 5032.45
32606: W. Bondarewicz - P. Stężała, 8.0, ZP 32EW 3 NTE D10+1 63087.44
33606: W. Bondarewicz - P. Stężała, 8.0, ZP 33EW 4 DS C4-1 5050.49
 +/-
 WYNIK54.51
 MIEJSCE166