Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1563: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 25EW 3 NTE SJ+1 63071.06
1563: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 26EW 4 DE HA-1 10043.81
1563: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 27EW 1 SN HK-3 15088.49
2568: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 31EW 2 SE S6= 11058.65
2568: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 32EW 3 NTE SJ= 60056.36
2568: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 33EW 2 SW DJ-1 5035.56
3566: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 4EW 4 SN DA-1 10080.00
3566: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 5EW 5 DN D8+2 64025.52
3566: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 6EW 4 SE D9+1 65072.14
4549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 10EW 3 DS SK-2 20086.33
4549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 11EW 5 HE S3+2 51046.76
4549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 12EW 1 NTW SQ+2 15089.21
5553: A. Ostrowski - K. Ostrowski, 4.0, WP 16EW 3 DS CJ+2 15034.59
5553: A. Ostrowski - K. Ostrowski, 4.0, WP 17EW 2 HE S10+2 17045.38
5553: A. Ostrowski - K. Ostrowski, 4.0, WP 18EW 1 HE D8+1 11059.08
6551: J. Kokociński - J. Nowak, 18.0, WP 22EW 2 CS DJ+2 13062.54
6551: J. Kokociński - J. Nowak, 18.0, WP 23EW 4 SW HK= 62068.38
6551: J. Kokociński - J. Nowak, 18.0, WP 24EW 1 NTN SJ= 9046.74
7557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 28EW 3 NTE D3-3 15010.53
7557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 29EW 5 H xS C4-1 20024.83
7557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 30EW 3 CS H9= 11026.05
8555: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 1NS 2 DS DJ-1 5079.83
8555: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 2NS 2 HE D6+2 17052.41
8555: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 3NS 3 HS C5-2 10015.17
9561: E. Niewierowski - A. Dymek, 15.0, WP 7NS 4 SN D3= 62064.71
9561: E. Niewierowski - A. Dymek, 15.0, WP 8NS 4 HW C10-2 10087.93
9561: E. Niewierowski - A. Dymek, 15.0, WP 9NS 1 SN DA+3 17043.97
10559: E. Knapik - J. Bajka, 10.0, WP 13NS 3 HE DA+1 17012.67
10559: E. Knapik - J. Bajka, 10.0, WP 14NS 5 D xW CK-3 50094.69
10559: E. Knapik - J. Bajka, 10.0, WP 15NS 3 NTE SK+1 43021.92
 +/-
 WYNIK53.51
 MIEJSCE196