Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 56: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 1NS 1 NTE HQ+1 12042.24
145: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 2NS 3 CW S2-2 10083.10
145: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 3NS 3 HS DK-2 10015.17
246: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 4NS 5 H xE SA-3 80098.62
246: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 5NS 5 CS D5-1 1007.64
246: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 6NS 4 SE CA+1 65027.86
347: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 7NS 4 SN DJ= 62064.71
347: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 8NS 4 HW CJ-2 10087.93
347: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 9NS 4 SN DA= 42080.86
448: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 10NS 4 HW D5-1 10073.87
448: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 11NS 4 HE C10+3 51053.24
448: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 12NS 3 SE HK-1 5071.06
549: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 13NS 4 S xW D10-3 80095.72
549: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 14NS 6 SS DA-1 505.82
549: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 15NS 4 H xS C2-4 11003.43
650: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 16NS 3 HN S7-3 1501.54
650: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 17NS 4 HE D7-1 5084.25
650: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 18NS 2 NTW DA-1 5064.90
751: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 19NS 2 DS D2+1 11080.41
751: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 20NS 1 SS DJ-1 10067.53
751: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 21NS 6 HE C5-1 5090.69
852: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 22NS 6 SS DJ= 98098.11
852: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 23NS 2 SW D8+1 14081.79
852: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 24NS 3 DW C10-3 15085.39
953: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 25NS 4 HW D6= 62042.47
953: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 26NS 4 HS C5-1 10045.02
953: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 27NS 2 C xE H7-1 10058.42
1054: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 28NS 3 NTW DJ= 40015.79
1054: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 29NS 5 S xW C5+2 12506.65
1054: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 30NS 4 H xE SA-1 10052.45
1155: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 31NS 2 SE H7= 11041.35
1155: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 32NS 3 NTE D10= 60043.64
1155: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 33NS 2 HW DJ= 11024.06
 +/-
 WYNIK54.42
 MIEJSCE168