Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1554: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 10NS 3 CW CA+2 15021.97
1554: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 11NS 6 SW D3= 98036.69
1554: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 12NS 3 CW H9+1 13025.69
2556: W. Szczepaniak - J. Suszczyński, 9.0, WP 13NS 2 DS HA+1 11045.55
2556: W. Szczepaniak - J. Suszczyński, 9.0, WP 14NS 5 SN D10= 45052.57
2556: W. Szczepaniak - J. Suszczyński, 9.0, WP 15NS 3 CE SK+2 15054.79
3550: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 16NS 3 SW HK-2 20091.95
3550: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 17NS 2 HE S10+1 14072.77
3550: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 18NS 2 DN CQ-1 10051.71
4552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD 19NS 2 DS SQ-1 5036.43
4552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD 20NS 1 NTW H3+4 21014.09
4552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD 21NS 4 HE SK+1 45059.83
5570: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 22NS 3 NTN H2+2 46081.79
5570: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 23NS 4 SW HK= 62031.62
5570: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 24NS 2 NTN D4-1 5034.71
6567: T. Miesiąc - J. Domeracki, 5.5, WP 25NS 3 NTE SJ+1 63028.94
6567: T. Miesiąc - J. Domeracki, 5.5, WP 26NS 5 D xE HK-3 80090.03
6567: T. Miesiąc - J. Domeracki, 5.5, WP 27NS 1 SN HK-1 5028.35
7569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 28NS 3 NTE D3-3 15089.47
7569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 29NS 5 H xS C4-1 20075.17
7569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 30NS 3 CS H9= 11073.95
8562: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 31EW 2 SE H7= 11058.65
8562: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 32EW 3 NTE D3= 60056.36
8562: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 33EW 4 DS H2-1 5050.49
9564: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 1EW 2 DS DJ= 905.52
9564: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 2EW 4 HE D6= 42072.41
9564: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 3EW 2 HS DK-1 5064.48
10558: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/SL 4EW 3 SN C7+3 23044.83
10558: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/SL 5EW 5 DS S2+2 64025.52
10558: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/SL 6EW 4 SE H6= 62018.86
 +/-
 WYNIK49.84
 MIEJSCE308