Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 1EW 1 NTE D10+1 12057.76
1549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 2EW 4 HE D6-2 10016.90
1549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 3EW 1 NTN D7= 9050.52
2553: A. Ostrowski - K. Ostrowski, 4.0, WP 7EW 6 DN H9-2 20091.52
2553: A. Ostrowski - K. Ostrowski, 4.0, WP 8EW 2 HW CJ= 11056.03
2553: A. Ostrowski - K. Ostrowski, 4.0, WP 9EW 3 SN H8+1 17056.03
3551: J. Kokociński - J. Nowak, 18.0, WP 13EW 1 NTS H3= 9073.29
3551: J. Kokociński - J. Nowak, 18.0, WP 14EW 4 HS DA+1 45047.43
3551: J. Kokociński - J. Nowak, 18.0, WP 15EW 5 C xE SK-1 10011.13
4557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 19EW 2 DS SQ-1 5063.57
4557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 20EW 1 NTW H3+4 21085.91
4557: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 21EW 4 HE SK+1 45040.17
5555: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 25EW 3 NTE S5+1 63071.06
5555: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 26EW 5 S xS D8-3 80097.77
5555: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 27EW 3 HN C2= 14026.29
6561: E. Niewierowski - A. Dymek, 15.0, WP 31EW 1 NTS HA= 9020.84
6561: E. Niewierowski - A. Dymek, 15.0, WP 32EW 3 NTE SJ= 60056.36
6561: E. Niewierowski - A. Dymek, 15.0, WP 33EW 2 SW DJ-1 5035.56
7559: E. Knapik - J. Bajka, 10.0, WP 4EW 4 SN C4= 62032.07
7559: E. Knapik - J. Bajka, 10.0, WP 5EW 5 DN D3+2 64025.52
7559: E. Knapik - J. Bajka, 10.0, WP 6EW 4 SE CA+1 65072.14
8565: H. Nowacki - S. Masternak, 10.0, WP 10NS 3 NTW H5-3 30094.98
8565: H. Nowacki - S. Masternak, 10.0, WP 11NS 7 NTW SQ-1 5093.69
8565: H. Nowacki - S. Masternak, 10.0, WP 12NS 2 DN C4= 9081.68
9563: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 16NS 3 DS SA+2 15065.41
9563: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 17NS 2 HE S10+2 17054.62
9563: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 18NS 3 HE D8-1 5064.90
10568: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 22NS 3 NTN S4+3 49093.99
10568: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 23NS 4 SW HK= 62031.62
10568: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 24NS 1 NTE HJ+2 1509.45
 +/-
 WYNIK55.94
 MIEJSCE128