Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 549: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD 1NS 1 NTE D10+1 12042.24
1552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD 2NS 4 HE D6-2 10083.10
1552: K. Buzała - Z. Wierzbicki, 9.0, LD 3NS 1 NTN D7= 9049.48
2570: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 4NS 3 SN H8+1 17046.72
2570: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 5NS 3 DN SQ+2 15020.31
2570: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 6NS 4 SE CA+1 65027.86
3567: T. Miesiąc - J. Domeracki, 5.5, WP 7NS 4 SN DJ+1 65087.89
3567: T. Miesiąc - J. Domeracki, 5.5, WP 8NS 4 HW SJ-1 5068.62
3567: T. Miesiąc - J. Domeracki, 5.5, WP 9NS 1 NTS D5+3 18058.62
4569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 10NS 3 DS SK-2 20013.67
4569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 11NS 5 HE S3+2 51053.24
4569: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 12NS 1 NTW SQ+2 15010.79
5562: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 13NS 5 D xS HK-2 5004.11
5562: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 14NS 4 HS S7+1 45052.57
5562: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 15NS 3 NTE SK+1 43021.92
6564: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 16NS 2 SW HA+1 1404.28
6564: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 17NS 3 NTW S3+1 4307.36
6564: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 18NS 4 CE D8= 13022.43
7558: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/SL 19NS 4 H xS CA-3 5001.20
7558: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/SL 20NS 2 HE CA+2 17026.29
7558: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/SL 21NS 6 HE S3-1 5090.69
8560: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP 22EW 4 SN D8-1 5074.05
8560: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP 23EW 2 SW C9+2 17030.07
8560: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP 24EW 1 NTN D4+1 12021.13
9554: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 25EW 2 HW D9+3 20016.44
9554: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 26EW 5 D xW S2-1 20037.29
9554: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 27EW 2 NTW S3-3 15021.13
10556: W. Szczepaniak - J. Suszczyński, 9.0, WP 28EW 3 NTW DJ-2 10032.98
10556: W. Szczepaniak - J. Suszczyński, 9.0, WP 29EW 6 H xS SA-2 50042.83
10556: W. Szczepaniak - J. Suszczyński, 9.0, WP 30EW 3 CS H9= 11026.05
 +/-
 WYNIK36.51
 MIEJSCE600