Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 52: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
154: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 25EW 3 NTE D3= 60036.82
154: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 26EW 4 SS C5= 62023.71
154: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 27EW 3 NTS C9-2 10081.44
249: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 1EW 2 SW H6-1 5011.38
249: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 2EW 3 HW CJ= 14040.69
249: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 3EW 3 CS DK= 11037.93
346: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 13NS 4 HW D10-2 20069.52
346: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 14NS 5 SN D9-1 505.82
346: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 15NS 4 S xS D6-5 14000.86
445: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 28NS 3 NTE D7+1 4307.20
445: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 29NS 5 SW D8+2 71027.10
445: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 30NS 3 CS H9-2 10021.51
555: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 10NS 3 CE HQ+2 15021.97
555: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 11NS 3 NTE C10+3 49060.41
555: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 12NS 3 HN S5-1 10057.71
651: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 4EW 3 SN H9+1 17053.28
651: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 5EW 5 DN C10+2 64025.52
651: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 6EW 4 SE CA= 62018.86
753: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 7NS 3 SN C8+2 20039.27
753: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 8NS 2 HW S7+2 1709.31
753: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 9NS 2 SN DA+2 17043.97
856: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 22EW 6 SS DJ= 9801.89
856: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 23EW 2 SW D8+1 14018.21
856: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 24EW 3 DW C10-3 15014.61
947: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 31EW 2 DS C9-1 10045.30
947: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 32EW 2 NTE CJ+1 15029.93
947: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 33EW 3 DS CQ-1 5050.49
1050: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 19NS 3 HN SA-1 5036.43
1050: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 20NS 2 HW CA+2 17026.29
1050: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 21NS 4 HE SK+1 45059.83
1148: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 16EW 3 DS SA= 11078.94
1148: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 17EW 4 HE S10= 42077.91
1148: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 18EW 2 HE D10-2 10013.87
 +/-
 WYNIK34.79
 MIEJSCE604