Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 50: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
155: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 7NS 4 SN H3+1 65087.89
155: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 8NS 3 HW CJ-1 5068.62
155: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 9NS 4 SN DA= 42080.86
254: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 22NS 4 SS H9+2 48088.83
254: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 23NS 4 SW HK= 62031.62
254: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 24NS 1 NT xE HJ-1 10064.60
353: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 4NS 4 SN H4-2 2005.00
353: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 5NS 6 DN D8+1 139097.05
353: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 6NS 4 SE CA= 62081.14
449: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 31EW 3 SE H7= 14083.86
449: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 32EW 3 NTE D3-1 10014.51
449: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 33EW 3 DS C4-1 5050.49
551: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 1NS 3 CE HK= 11053.10
551: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 2NS 4 HE D6-1 5072.07
551: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 3NS 3 NTN D7-2 10015.17
656: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 16EW 3 HN S7-3 15098.46
656: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 17EW 4 HE D7-1 5015.75
656: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 18EW 2 NTW DA-1 5035.10
745: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 25EW 3 NTE S4+3 69097.60
745: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 26EW 4 HN DA= 62023.71
745: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 27EW 2 HN C2+1 14026.29
848: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 13NS 3 DS HA= 11045.55
848: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 14NS 4 SN HJ+1 45052.57
848: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 15NS 4 CE SK= 13065.41
946: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 10EW 2 HW H5-1 10026.13
946: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 11EW 4 SW D3+2 48028.16
946: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 12EW 3 D xS CK-2 50098.97
1052: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 19EW 3 HN SA-1 5063.57
1052: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 20EW 2 HW CA+2 17073.71
1052: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 21EW 4 HE SK+1 45040.17
1147: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 28EW 3 NTE D6-3 15010.53
1147: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 29EW 4 SW H9+3 71072.90
1147: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 30EW 3 SN HK-1 5068.01
 +/-
 WYNIK55.68
 MIEJSCE134