Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 49: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
153: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 19NS 2 HN C6= 11080.41
153: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 20NS 3 NTE H10-3 30092.78
153: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 21NS 6 HE S3-1 5090.69
252: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 1NS 2 SW H6-1 5088.62
252: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 2NS 3 HW CJ= 14059.31
252: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 3NS 3 CS DK= 11062.07
348: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 28EW 3 NTE D3+1 43092.80
348: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 29EW 4 SW D8+3 71072.90
348: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 30EW 3 SN HA-1 5068.01
450: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 31NS 3 SE H7= 14016.14
450: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 32NS 3 NTE D3-1 10085.49
450: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 33NS 3 DS C4-1 5049.51
556: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 13EW 4 S xW D10-3 8004.28
556: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 14EW 6 SS DA-1 5094.18
556: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 15EW 4 H xS C2-4 110096.57
655: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 22EW 6 SN DJ-2 10087.80
655: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 23EW 3 SW H6+1 17030.07
655: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 24EW 2 HN D9-1 5065.29
747: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 10NS 2 NTE HQ-1 10073.87
747: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 11NS 4 SW D3+2 48071.84
747: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 12NS 3 H xN S5-1 2005.14
845: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 7EW 2 SN DJ+1 14066.61
845: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 8EW 2 HW CJ= 11056.03
845: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 9EW 3 SN DA+1 17056.03
951: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 16EW 3 DS SA+1 13067.29
951: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 17EW 4 HE C5= 42077.91
951: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 18EW 4 DN CQ-3 30096.06
1046: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 25EW 3 NTE D5+1 63071.06
1046: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 26EW 5 S xS DQ-3 80097.77
1046: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 27EW 3 SN HK-4 20092.44
1154: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 4NS 4 SN DA= 62067.93
1154: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 5NS 4 CS D7= 13014.59
1154: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 6NS 5 SE CA= 65027.86
 +/-
 WYNIK66.04
 MIEJSCE10