Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 485: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
492: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 1EW 3 DxN H2-2 30092.58
492: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 2EW 2 NTE S8+3 21059.65
492: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 3EW 4 HS DK-1 5064.48
492: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 4EW 3 SN C7+2 20047.93
492: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 5EW 6 DN SQ+1 13902.95
490: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 6NS 4 SE CA+1 65027.86
490: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 7NS 3 NTS H9-1 10022.15
490: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 8NS 4 HW CJ-1 5068.62
490: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 9NS 3 SN H8= 14021.90
490: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 10NS 2 HW CA-1 10073.87
488: H. Borowiński - W. Walkiewicz, 6.5, SL/WM 11NS 6 HE DK+1 10104.95
488: H. Borowiński - W. Walkiewicz, 6.5, SL/WM 12NS 3 CW S8= 11046.92
488: H. Borowiński - W. Walkiewicz, 6.5, SL/WM 13NS 4 DS HA-1 10022.77
488: H. Borowiński - W. Walkiewicz, 6.5, SL/WM 14NS 4 SS DA+1 45052.57
488: H. Borowiński - W. Walkiewicz, 6.5, SL/WM 15NS 4 HxN DK-3 8008.56
487: J. Kłosiński - A. Łątka, 3.0, WM/- 16EW 2 SW C5= 11092.47
487: J. Kłosiński - A. Łątka, 3.0, WM/- 17EW 3 HE S10+1 17045.38
487: J. Kłosiński - A. Łątka, 3.0, WM/- 18EW 2 DN S7-1 10048.29
487: J. Kłosiński - A. Łątka, 3.0, WM/- 19EW 3 CW DQ= 11087.80
487: J. Kłosiński - A. Łątka, 3.0, WM/- 20EW 3 SxS C9-2 50090.21
491: J. - S. Piskorski, 0.0, 21EW 4 HE S3+2 48064.14
491: J. - S. Piskorski, 0.0, 22EW 4 SN D5+1 45027.84
491: J. - S. Piskorski, 0.0, 23EW 4 SW HK-1 1009.97
491: J. - S. Piskorski, 0.0, 24EW 4 HxE S8-5 11000.00
491: J. - S. Piskorski, 0.0, 25EW 3 NTE D3= 60036.82
486: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 26NS 3 HS C5-1 10045.02
486: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 27NS 4 CE H9-3 15078.87
486: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 28NS 3 NTE D6-4 20098.07
486: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 29NS 5 HxS SA-2 50057.17
489: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 30EW 3 CS D9= 11026.05
489: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 31EW 2 NTE H7-4 2000.08
489: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 32EW 2 NTE D3= 12026.26
489: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 33EW 2 DS SA+2 1305.21
 +/-
 WYNIK44.16
 MIEJSCE494