Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 478: W. Skowroński - J. Naróć, 11.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12476: J. Krzemieńska - A. Domański, 8.0, WM 7EW TD 50.00
12476: J. Krzemieńska - A. Domański, 8.0, WM 8EW TD 50.00
12476: J. Krzemieńska - A. Domański, 8.0, WM 9EW TD 50.00
12472: Z. Duk - T. Lubecki, 4.0, WM/NZ 10EW 3 NTW H5+2 66097.58
12472: Z. Duk - T. Lubecki, 4.0, WM/NZ 11EW 3 NTE C8+3 49039.59
12472: Z. Duk - T. Lubecki, 4.0, WM/NZ 12EW 2 HN C9-1 10042.29
12460: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 13EW 3 DS HA+1 13044.35
12460: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 14EW 6 SS DA-1 5094.18
12460: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 15EW 4 HxN DK-3 80091.44
12458: K. Mackiewicz - D. Cieniewska, 1.0, WM/NZ 16EW 3 DS CQ+2 15034.59
12458: K. Mackiewicz - D. Cieniewska, 1.0, WM/NZ 17EW 5 HE ST-1 5015.75
12458: K. Mackiewicz - D. Cieniewska, 1.0, WM/NZ 18EW 2 HE DT-1 5035.10
12456: E. Reczuga - I. Jagielski, 14.0, WM 19EW 2 DS CJ= 9040.72
12456: E. Reczuga - I. Jagielski, 14.0, WM 20EW 3 CW DK+2 15065.12
12456: E. Reczuga - I. Jagielski, 14.0, WM 21EW 4 HE S3+2 48064.14
12454: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 22EW 4 SN D5+1 45027.84
12454: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 23EW 3 SW D8+2 20041.24
12454: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 24EW 2 NTN D9-2 10080.93
12474: Z. Kurkowski - C. Kornacki, 5.0, WM 25EW 3 NTE D2= 60036.82
12474: Z. Kurkowski - C. Kornacki, 5.0, WM 26EW 5 HxS D8-2 50090.89
12474: Z. Kurkowski - C. Kornacki, 5.0, WM 27EW 2 SN S5-1 5071.65
12461: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 28NS 3 NTW H3+2 4602.46
12461: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 29NS 5 SW D6+2 71027.10
12461: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 30NS 2 SN C6= 11073.95
12459: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 6.0, WM 31NS TD 50.00
12459: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 6.0, WM 32NS 3 NTE DT-1 10085.49
12459: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 6.0, WM 33NS 2 SW DJ= 11024.06
13457: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 1NS 3 DN SQ-2 10063.97
13457: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 2NS 4 HE D6= 42027.59
13457: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 3NS 3 NTN S2-2 10015.17
14455: L. Wrzosek - J. Mróz, 7.5, WM 4NS 3 DS HA+1 13035.00
14455: L. Wrzosek - J. Mróz, 7.5, WM 5NS 5 DN SQ= 60043.75
14455: L. Wrzosek - J. Mróz, 7.5, WM 6NS 4 SE HT+1 65027.86
 +/-
 WYNIK49.71
 MIEJSCE312