Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 47: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
146: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 22EW 4 SN D5+1 45027.84
146: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 23EW 4 SW HK= 62068.38
146: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS 24EW 2 DW HA= 9072.85
248: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 25NS 5 CE D5= 60063.18
248: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 26NS 4 C xW DQ-3 80090.03
248: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 27NS 4 C xE DQ-3 50094.16
356: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 7EW 4 SN DJ= 62035.29
356: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 8EW 4 HW CJ-2 10012.07
356: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 9EW 4 SN DA= 42019.14
453: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 16EW 4 S xW HA-3 8000.51
453: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 17EW 4 HE S10-1 5015.75
453: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 18EW 2 D xN CQ= 1801.71
545: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 4NS 4 SN C4= 62067.93
545: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 5NS 5 DS S3+2 64074.48
545: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 6NS 4 SE S7= 62081.14
654: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 1EW 2 H xS DJ-2 30092.58
654: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 2EW 4 S xS D10-3 80099.31
654: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 3EW 3 CN DJ-1 5064.48
749: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 10EW 2 NTE HQ-1 10026.13
749: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 11EW 4 SW D3+2 48028.16
749: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 12EW 3 H xN S5-1 20094.86
855: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 19EW 5 DN D3-2 10082.13
855: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 20EW 3 C xW H3= 67094.50
855: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 21EW 6 HE S9= 98091.03
952: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 31NS 2 DS C9-1 10054.70
952: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 32NS 2 NTE CJ+1 15070.07
952: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 33NS 3 DS CQ-1 5049.51
1051: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 13NS 3 NTE DQ-4 40083.39
1051: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 14NS 5 HS DK= 45052.57
1051: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 15NS 5 CW S10= 40035.45
1150: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 28NS 3 NTE D6-3 15089.47
1150: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 29NS 4 SW H9+3 71027.10
1150: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 30NS 3 SN HK-1 5031.99
 +/-
 WYNIK57.33
 MIEJSCE85