Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 463: P. Łata - J. Trętowski, 6.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2453: L. Jaskowiak - A. Jaskowiak, 13.5, WM 10EW 3 NTW H5-1 10026.13
2453: L. Jaskowiak - A. Jaskowiak, 13.5, WM 11EW 7 NTE S3-1 506.31
2453: L. Jaskowiak - A. Jaskowiak, 13.5, WM 12EW 2 HN C4= 1109.42
3461: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 16EW 3 DS DA+2 15034.59
3461: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 17EW 4 HE ST= 42077.91
3461: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 18EW 2 DS HA= 9023.46
4460: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 22EW 4 SN D8+2 48011.17
4460: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 23EW 4 SW HK= 62068.38
4460: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 24EW 2 HN D3-2 10080.93
5459: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 6.0, WM 28EW 3 NTE D6-3 15010.53
5459: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 6.0, WM 29EW 5 HxN SA-2 50042.83
5459: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 6.0, WM 30EW 2 SN HA= 11026.05
6458: K. Mackiewicz - D. Cieniewska, 1.0, WM/NZ 1EW 2 HS DJ-3 15076.38
6458: K. Mackiewicz - D. Cieniewska, 1.0, WM/NZ 2EW 4 HE D7-1 5027.93
6458: K. Mackiewicz - D. Cieniewska, 1.0, WM/NZ 3EW 4 CN D7-3 15094.83
7457: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 7EW 4 SN H3+1 65012.11
7457: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 8EW 2 HW SJ= 11056.03
7457: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 9EW 2 SN DA+2 17056.03
8456: E. Reczuga - I. Jagielski, 14.0, WM 13NS 3 NTE D9= 6002.74
8456: E. Reczuga - I. Jagielski, 14.0, WM 14NS 6 SxS DK-1 1001.03
8456: E. Reczuga - I. Jagielski, 14.0, WM 15NS 5 CE D7+1 42026.54
9455: L. Wrzosek - J. Mróz, 7.5, WM 19NS 4 CW D6-1 10068.04
9455: L. Wrzosek - J. Mróz, 7.5, WM 20NS 1 NTW CA+4 21014.09
9455: L. Wrzosek - J. Mróz, 7.5, WM 21NS 4 CW S4-3 15098.79
10454: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 25NS 3 NTE S5+1 63028.94
10454: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 26NS 4 DxW H4-4 110094.84
10454: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 27NS 3 CE D6-2 10058.42
11451: J. Rogowski - G. Probola, 29.0, WM 31NS 1 NTE DJ+2 1506.26
11451: J. Rogowski - G. Probola, 29.0, WM 32NS 3 NTE D3= 60043.64
11451: J. Rogowski - G. Probola, 29.0, WM 33NS 2 SW DJ= 11024.06
 +/-
 WYNIK40.28
 MIEJSCE558