Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 46: T. Kowalik - M. Drecki, 12.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
147: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 22NS 4 SN D5+1 45072.16
147: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 23NS 4 SW HK= 62031.62
147: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 5.0, DS 24NS 2 DW HA= 9027.15
256: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 4EW 5 H xE SA-3 8001.38
256: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 5EW 5 CS D5-1 10092.36
256: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 6EW 4 SE CA+1 65072.14
352: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 13EW 4 HW D10-2 20030.48
352: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 14EW 5 SN D9-1 5094.18
352: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 15EW 4 S xS D6-5 140099.14
455: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 1NS 1 NTE HK= 9073.28
455: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 2NS 4 S xN CQ= 79096.72
455: D. Kwintkiewicz - R. Molenda, 5.0, DS 3NS 2 HS DK= 11062.07
553: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 31EW 1 SE CK+1 11058.65
553: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 32EW 3 NTE D2= 60056.36
553: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 33EW 3 SW DJ= 14090.14
648: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 7EW 4 SS DJ= 62035.29
648: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 8EW 4 SW SJ-1 5031.38
648: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 9EW 3 SN H8+1 17056.03
754: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 16EW 2 HN SK-2 10089.55
754: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 17EW 5 C xS H4-3 50098.29
754: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 18EW 3 NTW S5-2 10013.87
851: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 28NS 4 SW DJ-2 10067.02
851: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 29NS 5 HS C8-1 10089.16
851: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 30NS 2 CS H9+1 11073.95
950: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 10NS 2 HW H5-1 10073.87
950: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 11NS 4 SW D3+2 48071.84
950: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 12NS 3 D xS CK-2 5001.03
1049: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 25NS 3 NTE D5+1 63028.94
1049: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 26NS 5 S xS DQ-3 8002.23
1049: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 27NS 3 SN HK-4 2007.56
1145: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 19EW 2 DS CJ-1 5063.57
1145: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 20EW 3 CW DK+1 13047.25
1145: Z. Patreuha - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 21EW 6 HE D8-1 509.31
 +/-
 WYNIK55.09
 MIEJSCE148