Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 441: D. Skowronek - R. Pawłowski, 4.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1437: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 1EW 3 CE D10= 11046.90
1437: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 2EW 4 HE D7+1 45089.14
1437: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 3EW 3 NTN C2= 4007.07
1437: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 4EW 4 SN C7-2 20095.00
2439: R. Gaca - Z. Wiśniewski, 7.0, ZP 21NS 4 HE C5+1 45059.83
2439: R. Gaca - Z. Wiśniewski, 7.0, ZP 22NS 4 SN H2+2 48088.83
2439: R. Gaca - Z. Wiśniewski, 7.0, ZP 23NS 4 SW HK= 62031.62
2439: R. Gaca - Z. Wiśniewski, 7.0, ZP 24NS 1 NTE HJ-2 10064.60
3438: M. Banach - A. Szczodry, 8.0, ZP 13EW 2 SN H5-1 10077.23
3438: M. Banach - A. Szczodry, 8.0, ZP 14EW 4 SN HJ+1 45047.43
3438: M. Banach - A. Szczodry, 8.0, ZP 15EW 5 CE SK-1 5021.75
3438: M. Banach - A. Szczodry, 8.0, ZP 16EW 5 DS SA= 4004.97
4443: A. Michalczyk - J. Damazyn, 3.0, ZP 28EW 3 NTE D3= 40084.21
4443: A. Michalczyk - J. Damazyn, 3.0, ZP 29EW 5 CE HA+2 64048.43
4443: A. Michalczyk - J. Damazyn, 3.0, ZP 30EW 2 HE D3= 11082.86
5436: D. Piątek - C. Jarmuł, 11.0, ZP 17NS 4 HE S10-2 10094.52
5436: D. Piątek - C. Jarmuł, 11.0, ZP 18NS 2 NTW S5= 12030.14
5436: D. Piątek - C. Jarmuł, 11.0, ZP 19NS 1 NTS CJ-4 2005.84
5436: D. Piątek - C. Jarmuł, 11.0, ZP 20NS 3 C xW H3+3 12700.34
6435: T. Leszczyński - W. Witkowski, 9.0, ZP 25NS 3 NTE S5-1 10095.89
6435: T. Leszczyński - W. Witkowski, 9.0, ZP 26NS 4 H xxS DQ= 108093.13
6435: T. Leszczyński - W. Witkowski, 9.0, ZP 27NS 1 SN HK-2 10018.56
7444: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 31EW 2 SE CK+1 14083.86
7444: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 32EW 3 NTE H6+1 63087.44
7444: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 33EW 3 S xW DJ-1 10021.12
8440: L. Buława - F. Albekier, 2.5, ZP 5EW 3 NTS S3-2 20098.61
8440: L. Buława - F. Albekier, 2.5, ZP 6EW 4 SE D10+1 65072.14
8440: L. Buława - F. Albekier, 2.5, ZP 7EW 4 SN H2= 62035.29
8440: L. Buława - F. Albekier, 2.5, ZP 8EW 2 HW SJ+1 14076.03
9442: F. Lipińsk - G. Wenta, 0.0, NZ 9NS 2 SN DA+2 17043.97
9442: F. Lipińsk - G. Wenta, 0.0, NZ 10NS 3 CE HQ= 11055.36
9442: F. Lipińsk - G. Wenta, 0.0, NZ 11NS 6 HE C10+1 10104.95
9442: F. Lipińsk - G. Wenta, 0.0, NZ 12NS 1 HN S5+2 14094.01
 +/-
 WYNIK56.40
 MIEJSCE112