Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 432: J. Wąsik - J. Zegadło, 5.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1431: S. Skrzypczak - A. Więckowski, 9.0, SW 16EW 3 S xW HK-2 5002.74
1431: S. Skrzypczak - A. Więckowski, 9.0, SW 17EW 4 HE S10-1 5015.75
1431: S. Skrzypczak - A. Więckowski, 9.0, SW 18EW 3 NTW DQ-2 10013.87
2421: N. Krzystanek - G. Półtorak, 5.0, SW 19EW 2 DS CJ+1 11019.59
2421: N. Krzystanek - G. Półtorak, 5.0, SW 20EW 2 HN CJ-2 20081.44
2421: N. Krzystanek - G. Półtorak, 5.0, SW 21EW 4 HE S3+2 48064.14
3422: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 22EW 5 C xN H2= 5504.81
3422: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 23EW 5 CE HA-1 1009.97
3422: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 24EW 1 NTN SJ+1 12021.13
4423: G. Zakrzewski - M. Terelak, 13.0, SW 25EW 3 NTW S3= 60036.82
4423: G. Zakrzewski - M. Terelak, 13.0, SW 26EW 5 D xW H4-3 8009.97
4423: G. Zakrzewski - M. Terelak, 13.0, SW 27EW 3 CE D6-2 10041.58
5424: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 28EW 4 SE D6-1 5057.37
5424: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 29EW 4 S xW D6+3 139095.10
5424: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 30EW 3 SN HK-1 5068.01
6425: Z. Wciślik - M. Golec, 3.5, SW 31EW 1 NTE S6+1 12072.49
6425: Z. Wciślik - M. Golec, 3.5, SW 32EW 3 NTE D3-1 10014.51
6425: Z. Wciślik - M. Golec, 3.5, SW 33EW 2 HE DK+1 14090.14
7426: B. Ceglarski - R. Kowalski, 19.0, SW 1EW 3 DN SQ-2 10036.03
7426: B. Ceglarski - R. Kowalski, 19.0, SW 2EW 3 C xW S2-4 8001.73
7426: B. Ceglarski - R. Kowalski, 19.0, SW 3EW 2 HS C5= 11037.93
8427: M. Radecki - A. Szulborski, 6.0, SW 4EW 4 SN H8-1 10080.00
8427: M. Radecki - A. Szulborski, 6.0, SW 5EW 5 DN SQ+2 64025.52
8427: M. Radecki - A. Szulborski, 6.0, SW 6EW 4 SE CA+1 65072.14
9428: W. Haponiuk - P. Waluszewski, 9.0, SW 7EW 4 SN DJ-1 10077.85
9428: W. Haponiuk - P. Waluszewski, 9.0, SW 8EW 2 HW CJ+2 17090.69
9428: W. Haponiuk - P. Waluszewski, 9.0, SW 9EW 4 SN DA= 42019.14
10429: A. Dawiec - T. Piasecka, 1.0, SW 10EW 3 NTW DQ= 60092.04
10429: A. Dawiec - T. Piasecka, 1.0, SW 11EW 6 SW D9= 98063.31
10429: A. Dawiec - T. Piasecka, 1.0, SW 12EW 3 SW H2-1 5028.94
11430: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 13EW 3 NTE H7-4 40016.61
11430: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 14EW 4 HS DK+1 45047.43
11430: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 15EW 3 NTE SK-2 10011.13
 +/-
 WYNIK43.03
 MIEJSCE514