Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 424: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1426: B. Ceglarski - R. Kowalski, 19.0, SW 4NS 4 SN DA= 62067.93
1426: B. Ceglarski - R. Kowalski, 19.0, SW 5NS 5 DS S6+2 64074.48
1426: B. Ceglarski - R. Kowalski, 19.0, SW 6NS 4 SE CA= 62081.14
2428: W. Haponiuk - P. Waluszewski, 9.0, SW 13EW 3 NTE H7-3 30019.35
2428: W. Haponiuk - P. Waluszewski, 9.0, SW 14EW 4 SN CJ+2 48010.27
2428: W. Haponiuk - P. Waluszewski, 9.0, SW 15EW 3 CE SK+1 13034.59
3433: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 3.0, SW 19NS 2 DS C2+1 11080.41
3433: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 3.0, SW 20NS 2 HW CA-1 10075.43
3433: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 3.0, SW 21NS 4 HW C6+1 45059.83
4434: W. Niedolaz - N. Kuszewski, 18.0, SW 10EW 3 D xS SA-1 20086.33
4434: W. Niedolaz - N. Kuszewski, 18.0, SW 11EW 6 HE C10+1 101095.05
4434: W. Niedolaz - N. Kuszewski, 18.0, SW 12EW 3 CW H7+1 13074.31
5432: J. Wąsik - J. Zegadło, 5.0, SW 28NS 4 SE D6-1 5042.63
5432: J. Wąsik - J. Zegadło, 5.0, SW 29NS 4 S xW D6+3 13904.90
5432: J. Wąsik - J. Zegadło, 5.0, SW 30NS 3 SN HK-1 5031.99
6423: G. Zakrzewski - M. Terelak, 13.0, SW 22EW 6 SN D8-2 10087.80
6423: G. Zakrzewski - M. Terelak, 13.0, SW 23EW 2 SW C8+2 17030.07
6423: G. Zakrzewski - M. Terelak, 13.0, SW 24EW 2 C xW C10-1 10035.40
7425: Z. Wciślik - M. Golec, 3.5, SW 25NS 2 SS CK-2 10092.98
7425: Z. Wciślik - M. Golec, 3.5, SW 26NS 4 SN DA= 62076.29
7425: Z. Wciślik - M. Golec, 3.5, SW 27NS 3 C xE H7-2 30086.25
8421: N. Krzystanek - G. Półtorak, 5.0, SW 7NS 4 SN H4+1 65087.89
8421: N. Krzystanek - G. Półtorak, 5.0, SW 8NS 4 HW CJ-2 10087.93
8421: N. Krzystanek - G. Półtorak, 5.0, SW 9NS 3 SN DA+2 20063.97
9431: S. Skrzypczak - A. Więckowski, 9.0, SW 1NS 2 NTE HK= 12042.24
9431: S. Skrzypczak - A. Więckowski, 9.0, SW 2NS 4 HE D6+1 45010.86
9431: S. Skrzypczak - A. Więckowski, 9.0, SW 3NS 3 CN D7-1 5035.52
10422: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 31EW 2 HW D10-1 5032.45
10422: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 32EW 3 NTE D3+1 63087.44
10422: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 33EW 3 CE CA= 11075.94
11427: M. Radecki - A. Szulborski, 6.0, SW 16EW 4 DS SA+1 15034.59
11427: M. Radecki - A. Szulborski, 6.0, SW 17EW 4 HE D7= 42077.91
11427: M. Radecki - A. Szulborski, 6.0, SW 18EW 3 NTW SA-1 5035.10
 +/-
 WYNIK58.16
 MIEJSCE64