Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 1NS 3 CE DT= 11053.10
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 2NS 3 CxW DQ-1 10083.10
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 3NS 3 CN S5= 11062.07
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 4NS 4 SN DA+2 68091.90
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 5NS 5 CS HA= 60043.75
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 6NS 4 SE CA= 62081.14
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 7NS 4 SN DJ= 62064.71
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 8NS 056.38
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 9NS 2 SN DA+3 20063.97
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 10NS 3 NTW H2-2 20087.02
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 11NS 3 NTW D2+2 46081.91
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 12NS 3 SW H3-1 5071.06
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 13NS 3 DS S8= 11045.55
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 14NS 4 SN H8+2 48089.73
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 15NS 3 CE SK+2 15054.79
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 16NS 3 DS SA+2 15065.41
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 17NS 3 HE ST+1 17054.62
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 18NS 2 HE D7-2 10086.13
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 19NS 2 DN C4+1 11080.41
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 20NS 3 CW H6+2 15034.88
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 21NS 4 HE S3+1 45059.83
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 22NS 4 SS DJ-1 5025.95
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 23NS 4 SW HK= 62031.62
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 24NS 1 NTE HJ= 9027.15
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 25NS 3 NTE S5+1 63028.94
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 26NS 4 DxE HA-2 50067.01
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 27NS 3 CE H7-2 10058.42
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 28NS 4 SE D6-3 15089.47
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 29NS 4 SW H8+3 71027.10
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 30NS 2 CS HT= 9050.35
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 31NS 2 SE H7+1 14016.14
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 32NS 3 NTE CJ= 60043.64
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 33NS 4 DS C4-2 10038.01
 +/-
 WYNIK58.04
 MIEJSCE69