Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 1EW 3 CE DT= 11046.90
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 2EW 3 CxW DQ-1 10016.90
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 3EW 3 CN S5= 11037.93
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 4EW 4 SN DA+2 6808.10
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 5EW 5 DN SQ+2 64025.52
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 6EW 3 NTE H7+1 63038.58
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 7EW 4 SN DJ= 62035.29
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 8EW 4 HW H2+1 45099.14
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 9EW 3 SN DA+1 17056.03
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 10EW 2 HW H2= 11044.64
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 11EW 4 HE D8+3 51046.76
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 12EW 4 CW H5= 13074.31
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 13NS 3 CN H5-2 2009.42
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 14NS 4 HS D4+1 45052.57
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 15NS 4 HxS D4-3 8008.56
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 16NS 3 DS HQ+2 15065.41
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 17EW 4 HE ST-2 1005.48
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 18EW 4 CE D8= 13077.57
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 19EW 2 DS C2= 9040.72
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 20EW 4 SxS DJ-2 50090.21
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 21NS 5 HE S5+1 48035.86
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 22NS 4 SS D5+1 45072.16
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 23NS 4 HE HK-1 10090.03
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 24NS 2 HN D9= 11075.43
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 25NS 3 NTE S5= 60063.18
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 26NS 4 HN DA= 62076.29
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 27NS 3 CxE H7-1 10058.42
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 28NS 4 SE D6-4 20098.07
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 29NS 5 HxN CA-1 20075.17
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 30NS 2 HN HK= 11073.95
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 31EW 2 HW D2= 11058.65
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 32EW 3 NTE DT+1 63087.44
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 33EW 2 SW DJ= 11075.94
 +/-
 WYNIK55.17
 MIEJSCE144