Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 1EW 2 DxN SQ-2 30092.58
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 2EW 4 HE SA+1 45089.14
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 3EW 3 NTN D7-3 15094.83
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 4EW 3 SN H8-1 10080.00
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 5EW 3 DN D8+4 19064.41
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 6EW 3 NTE D9+1 63038.58
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 7EW 4 SN DJ= 62035.29
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 8EW 4 HW S7= 42096.89
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 9NS 3 SN DA+1 17043.97
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 10NS 2 HW H2= 11055.36
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 11NS 4 HE D8+3 51053.24
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 12NS 4 CW H5= 13025.69
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 13EW 4 DS HK-1 10077.23
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 14EW 4 SN S6+2 48010.27
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 15EW 5 DW ST-2 10011.13
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 16EW 3 DS S5+2 15034.59
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 17NS 3 HE ST-1 5084.25
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 18NS 3 HE D8-2 10086.13
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 19NS 3 DS CJ= 11080.41
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 20NS 2 DE HT-3 30092.78
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 21NS 4 HE SK+2 48035.86
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 22NS 6 SS DJ-3 1505.33
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 23NS 4 SW HK= 62031.62
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 24NS 2 CW CT= 9027.15
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 25NS 3 NTE C6= 60063.18
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 26NS 5 SN C7-1 10045.02
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 27NS 2 NTW DQ-1 5040.03
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 28EW 3 NTE D9+1 43092.80
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 29EW 4 HE DK+3 71072.90
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 30EW 2 SN HK= 11026.05
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 31EW 2 SE H7+1 14083.86
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 32EW 3 NTE CJ= 60056.36
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 33EW 4 DS C4-2 10061.99
 +/-
 WYNIK57.24
 MIEJSCE88