Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 1EW 2 DS SQ-1 5020.17
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 2EW 3 SN DA+1 17010.00
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 3EW 2 HS DK-1 5064.48
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 4EW 4 SN DA= 62032.07
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 5NS 3 DN D8+4 19035.59
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 6NS 3 NTE D9+1 63061.42
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 7NS 4 SN DJ= 62064.71
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 8NS 4 HW S7= 4203.11
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 9EW 1 SN DA+2 14078.10
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 10EW 2 HE CA+1 14069.38
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 11EW 4 SE C6+2 48028.16
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 12EW 4 CE H9= 13074.31
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 13NS 4 HW C7-2 20069.52
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 14NS 4 HS DA+1 45052.57
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 15NS 5 CE D7= 40035.45
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 16NS 4 DS SA+1 15065.41
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 17NS 3 HE ST+1 17054.62
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 18NS 3 NTW DQ-2 10086.13
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 19NS 2 DN CA= 9059.28
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 20NS 3 CW H6+1 13052.75
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 21NS 4 HE C6+2 48035.86
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 22NS 4 SN D5+1 45072.16
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 23NS 3 SE C8= 14081.79
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 24NS 2 HE S8-2 10064.60
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 25EW 3 NTE S5= 60036.82
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 26EW 4 HN DA= 62023.71
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 27EW 3 CxE H7-1 10041.58
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 28EW 4 SE D6-3 15010.53
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 29EW 4 SW H8+3 71072.90
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 30EW 2 CS HT= 9049.65
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 31EW 2 SE DA+2 17095.47
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 32EW 3 NTW D5= 60056.36
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 33EW 3 DS H5= 11011.33
 +/-
 WYNIK50.61
 MIEJSCE273