Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 1NS 2 DS SQ-1 5079.83
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 2NS 3 SN DA+1 17090.00
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 3NS 2 HS DK-1 5035.52
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 4NS 4 SN DA= 62067.93
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 5EW 3 CS S5+2 15079.69
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 6EW 4 SE CA+1 65072.14
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 7EW 4 SN DJ-1 10077.85
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 8EW 4 HW CJ-1 5031.38
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 9NS 3 SN H5+1 17043.97
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 10NS 3 SW H5+1 17018.51
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 11NS 4 SW D5= 42088.23
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 12NS 2 HN CJ= 11090.58
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 13NS 2 DN H5+1 11045.55
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 14NS 4 SN DT+1 45052.57
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 15NS 3 CE SK+1 13065.41
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 16NS 4 DN CQ= 13032.71
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 17NS 4 HE ST-2 10094.52
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 18NS 4 CE D8= 13022.43
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 19NS 2 DS C2= 9059.28
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 20NS 4 SxS DJ-2 5009.79
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 21EW 4 HE SK+2 48064.14
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 22EW 6 SS DJ-3 15094.67
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 23EW 4 SW HK= 62068.38
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 24EW 2 CW CT= 9072.85
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 25EW 3 NTE S5+1 63071.06
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 26EW 4 DxE HA-2 50032.99
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 27EW 3 CE H7-2 10041.58
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 28EW 3 CE D6-1 5057.37
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 29EW 6 HxS C2-2 50042.83
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 30EW 2 SN HK-1 5068.01
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 31EW 3 HW D7-3 1502.30
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 32EW 3 NTE SJ= 60056.36
0414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM 33EW 2 SW DJ-1 5035.56
 +/-
 WYNIK56.55
 MIEJSCE108